UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Bo tak już jest, że to, co się widzi i słyszy, zależy w dużej mierze od tego, gdzie się stoi i kim się jest."

C. S. Lewis

Horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy - WarszawaLisa Gerrard, horoskopMoment urodzenia, ta magiczna chwila, w której przychodzisz na świat i zaczynasz żyć jako oddzielna istota, ma znaczenie dla całej reszty twojego życia. Horoskop urodzeniowy pokazuje, z czym pojawiasz się na tym świecie, co będzie dla ciebie ważne, a co mniej. Astrologia wskazuje też twoje zdolności, upodobania, słabości i mocne strony.

 
Leszek Szuman, znakomity, nieżyjący już poznański astrolog mawiał, że Człowiek nie znający swego horoskopu jest jak kapitan statku, który wyrzuca za burtę mapy i woła: "Boże, prowadź!".

Mocno powiedziane, nie traktowałabym tego dosłownie, ale jest w tym sporo racji. Dzięki znajomości swojego horoskopu człowiek przypomina sobie o tym, co jest w jego życiu ważne, nabiera odwagi, by zająć się tym, o czym wcześniej nie śmiał marzyć. Jest też w stanie uporządkować swoje życie tak, by czuł się spełniony i zadowolony z tego, co robi. Horoskop pozwala powrócić do źródeł i odkryć, jakie cenne skarby w sobie nosisz.

Do sporządzenia horoskopu urodzeniowego jest potrzebna data urodzenia wraz z godziną,  miejsce urodzenia oraz aktualne miejsce zamieszkania (miejscowość). 

Spotkanie może być osobiste (Warszawa) lub telefoniczne.

Józefina Jagodzińska
uni.garden@gmail.com &
tel. kom. +48 508 967 019

 

Przeglądasz: Horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy - Warszawa / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa