UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Co słodkie, to dobre, co czerwone, to ładne."

przysłowie polskie

O mnie

 Jestem solarnym Wodnikiem z ascendentem w znaku Skorpiona. Interesuje mnie wiedza, którą można poddać weryfikacji i sprawdza się w praktyce. Zarówno ta, która wchodzi aktualnie do kanonu nauki, jak i ta, która obecnie nie znajduje tam miejsca. Kryteria to użyteczność, etyczność oraz sprawdzalność, a nie stereotypy, czy to naukowe, czy religijne, czy wreszcie new ageowe.

Zajmuję się astrologią i szerzej ezoteryką, szczególnie jej hermetycznymi aspektami. Uczę astrologii i tarota na kursach oraz prowadzę sesje osobiste - indywidualne, partnerskie i zawodowe. Miejsce spotkań to Warszawa.  Jeśli sytuacja tego wymaga, stosuję też inne środki, które oferuje ezoteryka. Różne metody pozwalają dostrzec sens tego, co się stało w przeszłości, tego, co się  dzieje teraz oraz podpowiada, jak wykorzystać  szanse, jakie niesie przyszłość.

Charakter spotkań jest dostosowany do indywidualnych potrzeb.  Moja rola polega na wspieraniu wszelkich korzystnych dla klienta zmian tak, by z trudności wyłaniała się podpora w postaci konkretnych rozwiązań albo informacji, jak długo potrwa trudny okres i kiedy się skończy.

Publikacje
Piszę od czasu do czasu artykuły dla mediów popularyzujące medycynę naturalną i ezoterykę. Jak dotąd moje teksty ukazały się w mediach takich jak: Feniks, Zielone Brygady,  Wegetariański Świat, Wiedza Tajemna, Zdrowie oraz w portalach internetowych. Tu możesz przejrzeć niektóre z nich. Jeśli zajrzysz
tutaj, znajdziesz ostatnio opublikowany tekst z pisma Wróżka.

Projekty

W 2011 roku założyłam fanpage mojej strony na Facebooku:
· Uni Garden - ukazują się tu różne bieżące informacje dotyczące astrologii i tematów pokrewnych.


W 2007 roku maluję talię Tarota, której nazwa nawiązuje do mojego nazwiska: 
·
Blueberry Tarot. Praca nad talią zbliża się do końca.

Od 2007 roku współtworzę encyklopedię polskich astrologów:
·  Astrowiki - internetowa encyklopedia astrologiczna.


Od 2004 do 2010 roku współtworzyłam polski portal popularyzujący Hunę. W pewnym momencie j bardziej zajmujący stał się ich ruch niepodległościowy, niż Huna, która zapożycza elementy hawajskiej kultury, jednak jest konstruktem na wskroś okcydentalnym.

Moja droga
Budzenie świadomości zaczęło się u mnie od wegetarianizmu. Już jako dziecku szkoda było mi  zwierząt, tym bardziej, że w trafiałam na informacje o ludziach (jak Leonardo da Vinci) i całych nacjach (Hunzowie), które miały się dobrze na wegetariańskim wikcie.  8 kwietnia 1992 roku zostałam wegetarianką i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Z punktu widzenia astrologa zmiana ta była związana z tranzytem Plutona przez ascendent i Księżyc.

Pierwszym krokiem w kierunku ezoteryki była chińska wyrocznia I Cing, którą przyniósł  do domu na początku lat 90-tych roku mój starszy brat i którą ze zdziwieniem i zapałem studiowaliśmy zastanawiając się, jakim sposobem to działa. Nadal mam to wydanie czasopisma Fikcje i Fakty, w którym ukazało się owa wyrocznia. Stoi na półce z orientaliami obok innych tłumaczeń Księgi Przemian.

Następnie była numerologia, która pojawiła się w 1994 roku razem z książką Nataszy Czarmińskiej Liczby losu i niedługo potem Tarot - za sprawą książki Jana Witolda Suligi i kart Tarota Marsylskiego wydanych razem z książką Heleny Starowieyskiej. Nomen omen, książki i karty Pań Czarmińskiej i Starowieyskiej zostały zostały wydane przez Wydawnictwo Wodnika.

Parę lat później (1998-2001) w Collegium Psychotronicznym w Warszawie studiowałam dwa dopełniające się kierunki - psychologię alternatywną i medycynę naturalną. Bardzo mi wtedy zależało, by znaleźć szkołę, w której nauczę się ziołolecznictwa i okazało się, że Collegium Psychotroniczne oferuje najwięcej zajęć w tym zakresie, więcej niż farmacja (!). Okazało się też, że jest tam mnóstwo innych ciekawych zajęć. Wtedy też, w październiku 1998 po raz pierwszy zetknęłam się z jogą, rok później także z qigongiem.

Od 2001 roku praktykuję qigong (niestety z przerwami) i różne formy medytacji. Z tą ostatnią wiążę fakt, że w 2002 roku uaktywniła się we mnie spontanicznie pamięć przeszłych wcieleń. W tej chwili pamiętam ich kilkadziesiąt. Pamięć tego typu jest jednak jedynie wstępem do spraw istotniejszych.

Od 2007 roku prowadzę 9-miesięczne kursy tarotowe i kursy astrologiczne. Badam też wpływ i charakter nowo odkrytych ciał niebieskich, jakie znajdują się w Układzie Słonecznym, czyli planety karłowate, znajdujące się za Plutonem: Haumeę, Makemake, Prozerpinę (Eris)  i Sednę.

W czasie wolnym uczę się, czytam, piszę do szuflady i jeżdżę w w piękne miejsca. Listę nauczycieli, których rekomenduję znajdziesz tutaj.

 
Józefina Jagodzińska

Przeglądasz: O mnie / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa