UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Umysł poznacie po jego owocach."

Herbert George Wells

Horoskop prognostyczny, czyli przyszłość - WarszawaGwiazda, Harmonious Tarot

 Wszystko się może zdarzyć
Gdy głowa pełna marzeń
Gdy tylko czegoś pragniesz
Gdy bardzo chcesz
Wszystko się może zdarzyć

Anita Lipnicka

Każdy jest ciekawy, co wydarzy się w przyszłości. Jedni patrzą  w przyszłość z nadzieją, inni z obawą, ale nie ma takiego człowieka, który od czasu do czasu nie chciałby wiedzieć, co się stanie, jak dalej potoczy się jego życie w jakiejś określonej dziedzinie, takiej jak miłość, finanse, zdrowie i tak dalej.

W życiu jest sporo sytuacji, które niosą niepewność. Np. kiedy nie jesteś do końca pewien swoich wyborów, albo też masz wrażenie, że brakuje ci kilku kawałków układanki, żeby podjąć właściwą decyzję. Bywa i tak, że masz ochotę zrealizować jakiś długofalowy plan, i chcesz sprawdzić, jak poprawić swoje szanse. Astrologia pełni w takiej sytuacji rolę doskonałego dodatkowego źródła informacji. Warto z niego skorzystać.

Przepowiednie, a ściślej mówiąc, astrologiczne prognozy osobiste  sprawdzają się jak w zegarku, i to grubo powyżej progu prawdopodobieństwa. Na podstawie horoskopu indywidualnego, zestawionego z przyszłym obrazem nieba astrolog powie ci nie tylko, czy twoje nadzieje w danej sprawie się ziszczą, ale i o tym, co w interesującym cię czasie jest najbardziej korzystne, a co mniej. 

Jakie terminy wchodzą w grę w prognozie astrologicznej? Nie ma tu ograniczeń, to zależy od tego, czego ci w danym momencie potrzeba i jakie zapotrzebowanie zgłosisz.

Może to być przykładowo:
- prognoza dotycząca jakieś konkretnej sprawy, konkretnych dziedzin życia,
- prognoza miesięczna (lunariusz),
- prognoza na najbliższy rok (solariusz),
- prognoza na 2 lata, 5, 10... Sesja na 5 lat jest standardowa.

Do sporządzenia horoskopu urodzeniowego jest potrzebna jego data urodzenia wraz z godziną,  miejsce urodzenia oraz aktualne miejsce zamieszkania (miejscowość). Potrzeba także, żebyś wybrał,  jaki zakres czasowy cię interesuje i czy jest jakiś szczególnie ważny temat, taki jak praca, pieniądze, zdrowie czy życie osobiste. 

Sesja jest możliwa osobiście - miejsce spotkań to Warszawa, a także w formie rozmowy telefonicznej lub przez komunikator Gadu-Gadu. Kontakt: uni.garden@gmail.com  & +48 508 967 019

 

Józefina Jagodzińska

 

 

 

Przeglądasz: Horoskop prognostyczny, czyli przyszłość - Warszawa / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa