UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Odważnym szczęście sprzyja."

Owidiusz

Horoskop karmiczny - WarszawaMetatron Nie jesteś tu po raz pierwszy, i zapewne nie ostatni raz. Ludzie, których spotykasz, należą w większości do grona twoich starych przyjaciół (lub nieprzyjaciół...) Masz za sobą bagaż doświadczeń, które sprawiają, że jesteś tym, kim jesteś, niezależnie od tego, co jeszcze dodali do twojej osobowości twoi rodzice i bliscy. Masz też konkretne plany na to wcielenie, które mogą się pokrywać z twoimi marzeniami, ale wcale nie muszą. Żeby dojść do wewnętrznej zgody, dobrze jest wiedzieć, jak te potrzeby mają się do siebie.

Są takie spotkania, które determinują i zmieniają nasze życie, wyrywając je z dotychczasowych torów. Niektóre z tych spotkań są budujące, inne burzą to, co do tej pory stanowiło treść i sens naszego życia. Pojawia się wtedy pytanie: dlaczego? Zwłaszcza, jeśli mamy niesamowite, nie dające się zignorować wrażenie, że znamy kogoś, kto spowodował te zmiany, już bardzo długo. O wiele dłużej, niż całe nasze życie, to które pamiętamy.

Są sprawy i uczucia silniejsze, niż śmierć. Kwestie, które wymagają dokończenia. Jeśli o nich nie wiesz, a co za tym idzie, nie jesteś ich w stanie świadomie rozwiązać, to te karmiczne uwikłania zaczną się same realizować, niekoniecznie w sposób, na który byś świadomie pozwolił.

Horoskop karmiczny pozwala wejrzeć w twoją przeszłość i przyjrzeć się temu, z czego nie zdajesz sobie sprawy. Już samo przyjęcie do wiadomości swojej przeszłości - co wielokrotnie mam przyjemność zaobserwować - zmienia rzeczywistość tu i teraz, i to na lepsze. Astrologia karmiczna pozwala też podjąć ci stosowne kroki, dzięki którym twoje życie będzie przebiegało z mniejszą ilością wstrząsów, bardziej świadome i lepsze.

 

Sesja jest możliwa osobiście - miejsce spotkań to Warszawa lub w formie  rozmowy telefonicznej. Kontakt: uni.garden@gmail.com  & +48 508 967 019

 

Józefina Jagodzińska
Przeglądasz: Horoskop karmiczny - Warszawa / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa