UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Miłości nie udowadnia się słowami."

Mikołaj Gogol

Relokacyja, czyli podróże, przeprowadzki i emigracjaTarot Roots of Asia, RydwanPo otwarciu granic, a zwłaszcza po wejściu Polski do UE podróże stały się ogólnie dostępną przyjemnością i pasją wielu osób. Zanim zdecydujesz się na wakacje, możesz przyjrzeć się, jaki czas i jakie miejsca zapewnią ci maksymalną ilość przyjemności, rozrywek czy wypoczynku - w zależności od tego, czego szukasz. Są takie momenty, kiedy podróż będzie bardzo udana, i takie, które cię tylko zmęczą, znudzą i zirytują. Czemu więc nie pojechać wtedy, kiedy będzie to dla ciebie najlepsze?

Przeprowadzki z miasta do miasta, a jeszcze bardziej emigracja mają duży wpływ na twoje życie. Im dalej się przeprowadzasz, tym wyraźniejsze będą zmiany. Wynika to ze zjawiska, które w astrologii określa się mianem relokacji - niebo w momencie twoich narodzin wyglądało inaczej w Krakowie, inaczej Sydney, inaczej w Pekinie. Jeśli przeprowadzasz się na sporą odległość, choćby na kilka lat, zmieniasz swój los. Nie mamy wpływu na to, kiedy się urodziliśmy, ale możemy zmienić miejsce zamieszkania. I tu tkwi haczyk - są miejsca, gdzie horoskop po przeprowadzce przyniesie ci dobry los, są i takie, których lepiej unikać nawet w podróży, o ile nie chcesz zostać okradziony, pobity, albo i gorzej. Dlatego - jeśli planujesz tak wielką zmianę w swoim życiu, radzę uwzględnić i ten aspekt przeprowadzki.

Do sporządzenia horoskopu urodzeniowego jest potrzebna jego data urodzenia wraz z godziną,  miejsce urodzenia, aktualne miejsce zamieszkania (miejscowość), a także lista miejsc, które bierzesz pod uwagę przy przeprowadzce. 

 Sesja astrologiczna jest możliwa osobiście - miejsce spotkań to Warszawa, a także w formie   rozmowy telefonicznej lub przez komunikator Gadu-Gadu.

Kontakt: uni.garden@gmail.com  & +48 508 967 019

Józefina Jagodzińska
Przeglądasz: Relokacyja, czyli podróże, przeprowadzki i emigracja / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa