UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie."

przysłowie polskie

Horoskop partnerski, horoskop miłosny - WarszawaTarot Lovers Path, karta Świat

Miłość szczęśliwa. Czy to jest normalne,
czy to poważne, czy to pożyteczne -
co świat ma z dwojga ludzi,
którzy nie widzą świata?

Wywyższeni ku sobie bez żadnej zasługi,
pierwsi lepsi z miliona, ale przekonani,
że tak stać się musiało - w nagrodę za co? za nic;
światło pada znikąd...

Wisława Szymborska 

Potrzebujemy bliskości, ciepła i zrozumienia. Większość ludzi nie może się bez nich obejść bez uszczerbku na ciele i duszy. Udany związek to jeden z ważniejszych składników szczęścia. Poszukiwania "drugiej połówki", a potem wzajemne docieranie się zajmuje większości z nas dużo czasu i energii, przynosi radość, poczucie, że jest się chcianym i kochanym, a czasem smutek, rozczarowanie i frustrację, nie bez powodu. Im bardziej znasz siebie i swoje potrzeby, tym realistyczniej i ze zrozumieniem będziesz podchodzić do innych, także do twojego partnera. Twój własny horoskop pomoże ci odnaleźć własne priorytety i zobaczyć, jakie tendencje szykują się w twoim życiu, także uczuciowym.

Horoskop dla pary, czyli horoskop partnerski (występujący też często pod nazwą "horoskop miłosny") pomaga zobaczyć, gdzie są mocne strony waszego związku, gdzie istnieją różnice i co warto robić, żeby związek umocnić, a tym także to, co warto sobie odpuścić. Oczywiście, zdarza się też, że ktoś przychodzi do mnie, ponieważ właśnie się kimś mocno zafascynował, a nie jest wcale pewien, czy to nie fatalne zauroczenie. W takim wypadku można sprawdzić, na ile obiekt tak gwałtownych uczuć będzie do niego pasował, gdy burza hormonów nieco opadnie - szczególnie, gdy już jest w związku z kimś innym!

Bliskość i wygórowane wymagania sprawiają czasem, że zapominamy o życzliwości. Jedną z pięknych rzeczy, jakie wynikają z takich spotkań przy horoskopie, to umocnienie szacunku do odmienności partnera.

Sesja może dotyczyć zarówno małżeństwa, pary, jak i kandydata czy kandydatki na partnera.

Być może jest gdzieś na świecie para, która nigdy nie ma problemów, ale jak dotąd takiej nie spotkałam. Związek miłosny, czy jest to małżeństwo, czy nie, niesie podwójne wyzwanie - ponieważ trzeba nauczyć się otwartości, życzliwości i akceptacji, pozostając jednocześnie wiernymi sobie.

Horoskop partnerski jest dobrym wyborem dla ludzi chcących żyć razem świadomie,  jest pomocą dla par, które przechodzą trudny czas oraz wartościowym prezentem dla młodej pary.

Do sporządzenia horoskopu partnerskiego są potrzebne daty urodzenia wraz z godziną,  miejsca urodzenia oraz aktualne miejsce zamieszkania (miejscowość) obydwojga.

 

Sesja astrologiczna jest możliwa osobiście - miejsce spotkań to Warszawa a także w formie rozmowy telefonicznej, przez komunikator Gadu-Gadu lub odpowiedzi e-mailem.

Józefina Jagodzińska
uni.garden@gmail.com
&
tel. kom. +48 508 967 019

 

Zobacz też artykuł o prognozie astrologicznej dla par.

 

Kategorie: astrologia, astrolog, horoskop, synastria, horoskop pary, horoskop dla par, horoskop partnerski, horoskop porównawczy, horoskop relacyjny, horoskop miłosny, horoskop miłości, horoskop małżeństwa, horoskop małżeński, horoskop ślubu, horoskop ślubny.  


 

 

Przeglądasz: Horoskop partnerski, horoskop miłosny - Warszawa / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa