UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Rzeczy wszelkie mają charakterystykę czasu, w jakim się narodziły."

Carl Gustav Jung

Kurs tarota marzec 2023 - tarot Warszawa

Jesteś w: Kursy


Warszawa, marzec - grudzień 2023

Umiarkowanie, Hanson-Roberts TarotZapraszam  na 10-miesięczny kurs tarota. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, a grupy są kameralne i liczą do 8 osób. 

Kurs liczy 10 spotkań, każde po 7 godzin, od 10:00 do 18:00 z godzinną przerwą obiadową w środku. Na życzenie grupy istnieje możliwość dwóch zajęć w miesiącu po 3,5 godziny.

Tarot I stopnia:

Start: sobota 25 marca 2023
Godziny: 10:00-18:00

Opłata miesięczna: 420 zł
Miejsce: Warszawa Powiśle

Zapisy: uni.garden@gmail.com
Kontakt: +48 0 508 967 019


Zajmuję się kartami od 27 lat, a kursy tarota prowadzę od lat siedemnastu. Program kursu, listy lektur i edukacyjne rozkłady kart są objęte prawem autorskim. 

Kurs tarota powstał w wyniku lektur, trzech lat nauki w Collegium Psychotronicznym, zbierania doświadczeń przez siedem lat po zakończeniu Collegium i wreszcie owocnej wymiany wiedzy i wspólnego prowadzenia zajęć z Dorotą Rzepecką przez pierwsze trzy lata kursów.  Kursy tarota są z biegiem lat sukcesywnie aktualizowane o nowe zasoby wiedzy.

REKOMENDACJE moich uczniów znajdziesz TUTAJ.
ODPOWIEDZI
na najczęściej zadawane pytania znajdziesz TUTAJ.


RABAT: osoby, które opłacą z góry za cały kurs mają 10% zniżki.
ZNIŻKA: osoby, które wpłacą kaucję do końca stycznia 2023: 410/mc.
Kaucja jest wysokości jednej opłaty miesięcznej i jest jednocześnie opłatą za ostatni miesiąc kursu.

Kurs indywidualny/mikrogrupy: osoby preferujące naukę indywidualną lub grupy do 3 osób, mogą zgłaszać się na oddzielne zapisy. Godzina nauki w trybie indywidualnym to 120 zł (840 zł za 7-godzinne zajęcia), w grupach 2-3 osób to 100 zł za godzinę (700 zł lub 185 €/195 za 7-godzinne zajęcia). Liczba godzin i program kursu są takie same, jak w przypadku  kursów stacjonarnych, natomiast ze względu na mniejszą liczbę osób zwiększa się czas przeznaczony na ćwiczenia praktyczne. Zajęcia indywidualne są możliwe jedynie przez Skype lub Messenger.

 
Cały kurs I stopnia to 70 godzin zegarowych zajęć - jedno spotkanie w
miesiącu po 7 godzin przez 10 miesięcy. Każda grupa ma swoje forum dyskusyjne, na którym odbywają się ćwiczenia i rozmawiamy o materii zajęć. Opcjonalnie, na życzenie uczniów grupa może mieć kilka dodatkowych  zajęć przeznaczonych na ćwiczenia utrwalające lub dodatkowy temat. W razie potrzeby, jak np. zdarzyło się wiosną 2020 roku a powodu zarządzeń  dotyczących covidu-19, niektóre zajęcia teoretyczne (wykłady) mogą się odbyć on-line, natomiast dla części praktycznej, czyli nauki stawiania kart zajęcia stacjonarne są optymalne.


Na zajęciach stosuję pomoce dydaktyczne urozmaicające i przyspieszające naukę:

• Współczesne i historyczne talie do ćwiczenia.
• Ilustracje i plansze do nauki rozkładów.
• Testy skojarzeniowe i ewaluacyjne.

Tarot, kurs tarota, kursy Tarota, Warszawa Podczas zajęć nauka tarota odbywa się za pomocą zarówno Tarota Marsylskiego, jak i Tarota Rider-Waite-Colman oraz innymi współczesnymi taliami, takimi jak: New Vision Tarot, Golden Tarot, Goddess Tarot, Morgan-Greer Tarot, Jane Austen Tarot, Universal Fantasy Tarot, Ancestral Path Tarot, Harmounious Tarot itd. oraz kartami uczestników kursu. Omawiamy także najstarsze talie, w tym przodków tarota, jak np.: pre-tarot Mantegna, karty Minchiate i Tarot Viscontich-Sforzów


Uwaga!

Proszę sprawdzać, czy osoby twierdzące, że ukończyły u mnie kursy posiadają dyplom z moim podpisem. Pojawiły się osoby, które nie ukończyły kursów I i II poziomu, a promują się właśnie w ten sposób. W razie wątpliwości proszę o kontakt
:
+48 0 508 967 019

KURSY ZAAWANSOWANE

• Tarot II stopnia – kontynuacja I roku, grupa zamknięta, zaawansowana dla zakwalifikowanych absolwentów I roku.

Na kursie tarota II stopnia uczymy, jak pogłębić znajomość tarota i wzbogacać odczytywanie symboliki wielkich i małych arkanów dzięki kabalistycznej tradycji Drzewa Życia. Pokazujemy, jak wykorzystać tarota do pracy z czakrami, ze snami i z energią, czyli do całościowego rozwoju osobistego.  Na każdych zajęciach ćwiczymy nowe rozkłady kart. Kurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły u nas kurs I stopnia i zakwalifikowały się do II poziomu. Kurs II stopnia trwa 11 miesięcy i zajmuje 77 godzin zegarowych.

• Tarot III stopnia – kontynuacja II roku, grupa zamknięta, zaawansowana dla zakwalifikowanych absolwentów II roku.

Kurs III stopnia ruszył po raz pierwszy w marcu 2012. Tematyka kursu obejmuje poznawanie nowych rozkładów kart, pogłębianie znajomości znaczenia Drzewa Życia, rozpoznawanie i zabezpieczanie i oczyszczanie niekorzystnych wpływów oraz wiedza związana z historią ezoteryki w Europie oraz aktualnymi trendami ezoterycznymi w Polsce.  Ważną częścią kursu dla zaawansowanych jest pogłębiona praca z symboliką tarota i bezpiecznym poruszaniem się w świecie ezoteryki. To jeden z najistotniejszych tematów kursu, obok rozbudowywania wiedzy i samoświadomości. Kurs, podobnie jak poprzednie stopnie, trwa 10 miesięcy i 70 godzin zegarowych.


Józefina Jagodzińska


 

Kategorie: tarot, karty, kurs tarota, kursy tarota, Józefina Jagodzińska, luty 2022, Warszawa.

Przeglądasz: Kurs tarota marzec 2023 - tarot Warszawa / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa