UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Sumienie wyznacza twarde granice; łagodność je przekracza."

Bert Hellinger

Kursy tarota październik 2019 - tarot Warszawa

Jesteś w: Kursy


Warszawa, październik 2019 - lipiec 2020

Umiarkowanie, Hanson-Roberts TarotZapraszam  na 10-miesięczny kurs tarota. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, a grupy są kameralne i liczą do 8 osób. 

Kurs liczy 10 spotkań, każde po 7 godzin, od 10:00 do 18:00 z godzinną przerwą obiadową w środku. Na życzenie grupy istnieje możliwość dwóch zajęć w miesiącu po 3,5 godziny.

Tarot I stopnia:

Start: sobota 19 października 2019
Godziny: 10:00-18:00

Opłata miesięczna: 350 zł
Miejsce: Warszawa Powiśle

Zapisy: uni.garden@gmail.com
Kontakt: +48 0 508 967 019

Zajmuję się kartami od 25 lat, a kursy tarota prowadzę od 10 lat. Program kursu, listy lektur i autorskie, edukacyjne rozkłady kart są objęte prawem autorskim. 

Kurs tarota powstał w wyniku lektur, trzech lat nauki w Collegium Psychotronicznym, zbierania doświadczeń przez siedem lat po zakończeniu Collegium i wreszcie owocnej wymiany wiedzy i wspólnego prowadzenia zajęć z Dorotą Rzepecką przez pierwsze trzy lata kursów.  Kursy tarota są z biegiem lat sukcesywnie aktualizowane o nowe zasoby wiedzy.

REKOMENDACJE moich uczniów znajdziesz TUTAJ.

RABAT: osoby, które opłacą z góry za cały kurs mają 10% zniżki.
ZNIŻKA: osoby, które wpłacą kaucję do końca lipca: 340 zł/mc.
Kaucja jest wysokości jednej opłaty miesięcznej.

Cały kurs I stopnia to 70 godzin zegarowych zajęć - dwa spotkania w miesiącu po 3,5 godziny przez 10 miesięcy. Każda grupa ma swoje forum dyskusyjne, na którym odbywają się ćwiczenia i rozmawiamy o materii zajęć. Opcjonalnie, na życzenie uczniów grupa może mieć 7 dodatkowych godzin zajęć przeznaczonych na ćwiczenia utrwalające lub dodatkowy temat.

 

Na zajęciach stosuję pomoce dydaktyczne urozmaicające i przyspieszające naukę:

• Współczesne i historyczne talie do ćwiczenia.
• Ilustracje i plansze do nauki rozkładów.
• Testy skojarzeniowe i ewaluacyjne.

Tarot, kurs tarota, kursy Tarota, Warszawa Podczas zajęć nauka tarota odbywa się za pomocą zarówno Tarota Marsylskiego, jak i Tarota Rider-Waite-Colman oraz innymi współczesnymi taliami, takimi jak: New Vision Tarot, Golden Tarot, Goddess Tarot, Morgan-Greer Tarot, Jane Austen Tarot, Universal Fantasy Tarot, Ancestral Path Tarot, Harmounious Tarot itd. oraz kartami uczestników kursu. Omawiamy także najstarsze talie, w tym przodków tarota, jak np.: pre-tarot Mantegna, karty Minchiate i Tarot Viscontich-Sforzów

KURSY ZAAWANSOWANE

• Tarot II stopnia – kontynuacja I roku, grupa zamknięta, zaawansowana dla zakwalifikowanych absolwentów I roku.

Na kursie tarota II stopnia uczymy, jak pogłębić znajomość tarota i wzbogacać odczytywanie symboliki wielkich i małych arkanów dzięki kabalistycznej tradycji Drzewa Życia. Pokazujemy, jak wykorzystać tarota do pracy z czakrami, ze snami i z energią, czyli do całościowego rozwoju osobistego.  Na każdych zajęciach ćwiczymy nowe rozkłady kart. Kurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły u nas kurs I stopnia i zakwalifikowały się do II poziomu. Kurs II stopnia trwa 10 miesięcy i zajmuje 70 godzin zegarowych.

Uwaga!
Proszę sprawdzać, czy osoby twierdzące, że ukończyły u mnie II poziom posiadają dyplom z moim podpisem. Pojawiły się osoby, które nie ukończyły kursu II poziomu, a promują się właśnie w ten sposób. W razie wątpliwości proszę o kontakt
:
+48 0 508 967 019


• Tarot III stopnia – kontynuacja II roku, grupa zamknięta, zaawansowana dla zakwalifikowanych absolwentów II roku.

Kurs III stopnia ruszył po raz pierwszy w marcu 2012. Tematyka kursu obejmuje poznawanie nowych rozkładów kart, pogłębianie znajomości znaczenia Drzewa Życia, rozpoznawanie i zabezpieczanie i oczyszczanie niekorzystnych wpływów oraz wiedza związana z historią ezoteryki w Europie oraz aktualnymi trendami ezoterycznymi w Polsce.  Ważną częścią kursu dla zaawansowanych jest pogłębiona praca z symboliką tarota i bezpiecznym poruszaniem się w świecie ezoteryki. To jeden z najistotniejszych tematów kursu, obok rozbudowywania wiedzy i samoświadomości. Kurs, podobnie jak poprzednie stopnie, trwa 10 miesięcy i 70 godzin zegarowych.


Józefina Jagodzińska

Kategorie:  tarot, karty, kursy, kusy tarota, program kursu, Józefina Jagodzińska, Warszawa.

 

 


 
PYTANIA O KURSY TAROTA

1.
- Czy na kursach są same kobiety?
 
To zależy od tego, jaka grupa się zbierze. Zdarzają się grupy  50:50 i takie, gdzie są same kobiety. W sezonie wiosna 2019 pojawiła się po raz pierwszy grupa, w której jest więcej mężczyzn niż kobiet.

2.
- Czy masz zamiar zorganizować kurs tarota III stopnia? Bo ja bym się jeszcze dalej edukowała...

Grupy wyższych stopni zbierają się co jakiś czas.
 
3.
- Czy kursy są prowadzone przez Panią samodzielnie, czy z Dorotą Rzepecką?

Aktualnie samodzielnie, ale nigdy nie wiadomo, czy to się nie zmieni U�miech
 
 
4.
Czy jest Pani mentorką wróża/wróżki XY? Przeczytałam w gazecie, że się na Panią powołuje.
 
Nie jestem niczyją mentorką ani superwizorką. Mentoring  po kursach tarota mógłby potencjalnie przyjąć formę albo non-facilitated mentoring, który byłby osadzony w kontekście pracy z tarotem obejmujący stałą relację, ustalenie celów i częstości spotkań się w sposób uzgodniony przeze mnie i ucznia lub facilitated mentoring, który odbywałby w postaci oddzielnego kursu mentorskiego PO kursach tarota, z określonym programem, celami i czasem. Nic takiego nie ma miejsca. Powoływanie się na mnie w tym kontekście jest nieuprawnione i wskazuje na nieczyste intencje osoby, która opowiada takie rzeczy.

5.
- Czy mogę pracować w telewizji po kursie u Pani?
 
Z mojej perspektywy ludzie stawiający karty w telewizji  dokonują aktu podobnego do publicznej spowiedzi lub publicznego uprawiania seksu. Są osoby, które to robią, są osoby, które "korzystają" z takich usług, ze szkodą dla obu stron. Każda osoba stawiająca karty na wizji naraża siebie i pytających. To skrajna nieodpowiedzialność. Ludzie, którzy trudnią się tym procederem, nie mają prawa powoływać się na mnie, nawet jeśli uczyli się stawiania kart na moich kursach dla początkujących, ponieważ łamią podstawowe zasady bezpieczeństwa. W kontekście sms-ów wysyłanych do takich telewizji polecam ten TEKST.

6.
Uczestnictwo w moich kursach a magija, thelema, magia rytualna, magia chaosu, A∴A∴, wikka wymieszana z lucyferianizmem, satanizm, typhonianie i inne czarnomagiczne ścieki:


- Witaj piszę w sprawie tego kursu. O ile to jest aktualne chętnie spotkam się z Tobą, by chwilke pogadac i wpłacę pieniazki. Słowo o mnie, mam 22 lata (...), moja ścieżka magiczna to Wicca.

Nie jestem jakąś ciemna kobitką, która nie ma pojęcia o astrologii i wyda fortunę, by dowiedzieć się tego, co można przeczytać w książkach ;). Studiuje zaciekle "Magiję w teorii i praktyce" Crowleya, znam wiele rytuałów, mam pojęcie o runach, przeczytałam tysiące książek i miałam do czynienia zarówno z thelemitami, kapłanami wicca, buddystami, więc magia , astrologia i parapsychologia nie jest jakąś nowością dla mnie...;) Przygodę z tarotem zaczęłam pół roku temu. (...)


Jeśli zajmujesz się czarną magią, nie kwalifikujesz się na kurs.

Życzę i tej osobie, która do mnie napisała, i wszystkim innym z tego typu inklinacjami, żeby zajęły się czymś dobrym, zdrowym i pożytecznym tak dla nich, jak i najbliższego otoczenia oraz naszego świata jako całości - i to z takim timingiem, żeby nie zostali już trwale uszkodzeni na ciele, umyśle i duszy. Czarnomagiczne ścieki są niszczące, szkodliwe i złe.
 
Kategorie:  tarot, karty, kursy, kusy tarota, pytania, Józefina Jagodzińska, Warszawa.
 

Przeglądasz: Kursy tarota październik 2019 - tarot Warszawa / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa