Kurs tarota marzec 2023 - tarot Warszawa

Warszawa, marzec - grudzień 2023

Umiarkowanie, Hanson-Roberts TarotZapraszam  na 10-miesięczny kurs tarota. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, a grupy są kameralne i liczą do 8 osób. 

Kurs liczy 10 spotkań, każde po 7 godzin, od 10:00 do 18:00 z godzinną przerwą obiadową w środku. Na życzenie grupy istnieje możliwość dwóch zajęć w miesiącu po 3,5 godziny.

Tarot I stopnia:

Start: sobota 25 marca 2023
Godziny: 10:00-18:00

Opłata miesięczna: 420 zł
Miejsce: Warszawa Powiśle

Zapisy: uni.garden@gmail.com
Kontakt: +48 0 508 967 019


Zajmuję się kartami od 27 lat, a kursy tarota prowadzę od lat siedemnastu. Program kursu, listy lektur i edukacyjne rozkłady kart są objęte prawem autorskim. 

Kurs tarota powstał w wyniku lektur, trzech lat nauki w Collegium Psychotronicznym, zbierania doświadczeń przez siedem lat po zakończeniu Collegium i wreszcie owocnej wymiany wiedzy i wspólnego prowadzenia zajęć z Dorotą Rzepecką przez pierwsze trzy lata kursów.  Kursy tarota są z biegiem lat sukcesywnie aktualizowane o nowe zasoby wiedzy.

REKOMENDACJE moich uczniów znajdziesz TUTAJ.
ODPOWIEDZI
na najczęściej zadawane pytania znajdziesz TUTAJ.


RABAT: osoby, które opłacą z góry za cały kurs mają 10% zniżki.
ZNIŻKA: osoby, które wpłacą kaucję do końca stycznia 2023: 410/mc.
Kaucja jest wysokości jednej opłaty miesięcznej i jest jednocześnie opłatą za ostatni miesiąc kursu.

Kurs indywidualny/mikrogrupy: osoby preferujące naukę indywidualną lub grupy do 3 osób, mogą zgłaszać się na oddzielne zapisy. Godzina nauki w trybie indywidualnym to 120 zł (840 zł za 7-godzinne zajęcia), w grupach 2-3 osób to 100 zł za godzinę (700 zł lub 185 €/195 za 7-godzinne zajęcia). Liczba godzin i program kursu są takie same, jak w przypadku  kursów stacjonarnych, natomiast ze względu na mniejszą liczbę osób zwiększa się czas przeznaczony na ćwiczenia praktyczne. Zajęcia indywidualne są możliwe jedynie przez Skype lub Messenger.

 
Cały kurs I stopnia to 70 godzin zegarowych zajęć - jedno spotkanie w
miesiącu po 7 godzin przez 10 miesięcy. Każda grupa ma swoje forum dyskusyjne, na którym odbywają się ćwiczenia i rozmawiamy o materii zajęć. Opcjonalnie, na życzenie uczniów grupa może mieć kilka dodatkowych  zajęć przeznaczonych na ćwiczenia utrwalające lub dodatkowy temat. W razie potrzeby, jak np. zdarzyło się wiosną 2020 roku a powodu zarządzeń  dotyczących covidu-19, niektóre zajęcia teoretyczne (wykłady) mogą się odbyć on-line, natomiast dla części praktycznej, czyli nauki stawiania kart zajęcia stacjonarne są optymalne.


Na zajęciach stosuję pomoce dydaktyczne urozmaicające i przyspieszające naukę:

• Współczesne i historyczne talie do ćwiczenia.
• Ilustracje i plansze do nauki rozkładów.
• Testy skojarzeniowe i ewaluacyjne.

Tarot, kurs tarota, kursy Tarota, Warszawa Podczas zajęć nauka tarota odbywa się za pomocą zarówno Tarota Marsylskiego, jak i Tarota Rider-Waite-Colman oraz innymi współczesnymi taliami, takimi jak: New Vision Tarot, Golden Tarot, Goddess Tarot, Morgan-Greer Tarot, Jane Austen Tarot, Universal Fantasy Tarot, Ancestral Path Tarot, Harmounious Tarot itd. oraz kartami uczestników kursu. Omawiamy także najstarsze talie, w tym przodków tarota, jak np.: pre-tarot Mantegna, karty Minchiate i Tarot Viscontich-Sforzów


Uwaga!

Proszę sprawdzać, czy osoby twierdzące, że ukończyły u mnie kursy posiadają dyplom z moim podpisem. Pojawiły się osoby, które nie ukończyły kursów I i II poziomu, a promują się właśnie w ten sposób. W razie wątpliwości proszę o kontakt
:
+48 0 508 967 019

KURSY ZAAWANSOWANE

• Tarot II stopnia – kontynuacja I roku, grupa zamknięta, zaawansowana dla zakwalifikowanych absolwentów I roku.

Na kursie tarota II stopnia uczymy, jak pogłębić znajomość tarota i wzbogacać odczytywanie symboliki wielkich i małych arkanów dzięki kabalistycznej tradycji Drzewa Życia. Pokazujemy, jak wykorzystać tarota do pracy z czakrami, ze snami i z energią, czyli do całościowego rozwoju osobistego.  Na każdych zajęciach ćwiczymy nowe rozkłady kart. Kurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły u nas kurs I stopnia i zakwalifikowały się do II poziomu. Kurs II stopnia trwa 11 miesięcy i zajmuje 77 godzin zegarowych.

• Tarot III stopnia – kontynuacja II roku, grupa zamknięta, zaawansowana dla zakwalifikowanych absolwentów II roku.

Kurs III stopnia ruszył po raz pierwszy w marcu 2012. Tematyka kursu obejmuje poznawanie nowych rozkładów kart, pogłębianie znajomości znaczenia Drzewa Życia, rozpoznawanie i zabezpieczanie i oczyszczanie niekorzystnych wpływów oraz wiedza związana z historią ezoteryki w Europie oraz aktualnymi trendami ezoterycznymi w Polsce.  Ważną częścią kursu dla zaawansowanych jest pogłębiona praca z symboliką tarota i bezpiecznym poruszaniem się w świecie ezoteryki. To jeden z najistotniejszych tematów kursu, obok rozbudowywania wiedzy i samoświadomości. Kurs, podobnie jak poprzednie stopnie, trwa 10 miesięcy i 70 godzin zegarowych.


Józefina Jagodzińska


 

Kategorie: tarot, karty, kurs tarota, kursy tarota, Józefina Jagodzińska, luty 2022, Warszawa.

Tekst pochodzi ze strony - www.uni-garden.com - Astrologia i Tarot w praktyce - Warszawa.