Rekomendacje

Ostatnia aktualizacja: 19 lutego 2021

 

Astrologia

 


[...] Korzystałam już z Pani usług i uważam, że Pani odczyty są niesamowicie trafne i jest Pani najlepsza ze znanych mi astrologów (a mam takie porównanie).

A.M.

 

 

Astrologia

 

Twoja 3-letnia prognoza jest obecnie sporym ratunkiem dla męża, słucha jej regularnie. Ma teraz duże zamieszanie w pracy, bo było dokładnie tak jak Ty prognozowałaś, chcieli go w spółce X [...] i wraca do Polski pod koniec września.

 

A.R.

 

 

Astrologia

 

W ramach prezentu dla mojego męża [...] chciałabym umówić mu spotkanie z Tobą w kwestii horoskopu prognostycznego. Ja moją prognozę odsłuchuję regularnie i pewnie tez się do Ciebie wybiorę za około rok.

 

O.R.


Astrologia

 

Około 5 lat temu byłem na spotkaniu indywidualnym u Pani. Tamto spotkanie wiele mi wyjaśniło i szokujące jest dla mnie jak bardzo mi pomogło.

 

 F.M.

 

Astrologia


Jesienią ubiegłego roku brałam udział w warsztatach prowadzonych przez Panią "Jowisz w Skorpionie". Chciałabym podzielić się z Panią moimi spostrzeżeniami na temat wskazówek i sugestii, które otrzymałam od Pani na w/w warsztatach. Główne aspekty jeśli chodzi o moją osobę dotyczyły spraw mieszkaniowych oraz rodzinnych. Jeśli chodzi o sprawy mieszkaniowe (w tamtym okresie byłam w trakcie sprzedaży mieszkania), Pani wskazówki były trafione w punkt. Bardzo precyzyjnie wskazała Pani termin kiedy najłatwiej i najkorzystniej będę mogła przeprowadzić transakcję sprzedaży mieszkania. We wskazanym przez Panią terminie wydarzyło się coś czego bym się nigdy nie spodziewała. Mianowicie moi sąsiedzi wyrazili chęć zakupu mieszkania bez żadnych negocjacji cenowych czyli za kwotę, którą założyłam. To było niewiarygodne!!! Doskonale pamiętam jak podała Pani datę 16 grudnia 2017, że będzie to dla mnie bardzo karmiczny dzień. Dodała Pani jeszcze, że mam zwrócić uwagę na osoby z którymi mieszkam lub mieszkałam oraz na sąsiedztwo. No i proszę, stało się. To był ten moment kiedy sąsiedzi poinformowali mnie, że kupują moje mieszkanie. Serdecznie dziękuję za wszystkie cenne wskazówki i przekazaną wiedzę na temat całego tranzytu Jowisza w Skorpionie.

Pozdrawiam ciepło***

A.K.

 

Tarot

Dzwoniłam do Pani ostatni raz pod koniec lipca 2017, przepowiedziała mi Pani że mój były chłopak ponownie się do mnie odezwie, ale że to nie będzie nic poważnego. Sprawdziło się wszystko co do joty U�miech [...] Kiedy znalazłaby Pani dla mnie 15-20 minut czasu?

O.L.

 

Astrologia


Jestem w szoku, bo na sesji astrologicznej powiedziałaś, że od listopada do lutego wszystko będzie mi szło trudniej, "opór materii", trochę się wtedy zaśmiałam w środku z tego, jest grudzień i już miesiąc walczę z psującymi się nagle telefonami, niedziałającymi pralkami, zgubionymi dokumentami, ludźmi czepiającymi się na siłę o nic, pociągami, które zamykają się zanim wsiądę. Ledwo zipię �miech Złośliwość rzeczy martwych od miesiąca jest z pogranicza farsy. Naprawdę, za horoskop szacun! Miłego dnia U�miech

M.Z.

 

Tarot

Jak na razie Pani wróżba sprawdza się w 100% [...] dlatego też chciałabym znowu umówić się na 15-minutową konsultację.

O.L.

 

Astrologia

Kilka lat temu kontaktowałam się z Panią w Piasecznie i bardzo Pani pomogła mojej rodzinie i mnie. Za Pani radą m. in. rzuciłam pracę w korporacji i zaczęłam pisać powieści, co uczyniło mnie szczęśliwą autorką dobrze przyjętej trylogii.[...] Bardzo cenię trafność Pani rad i głębokość Pani wglądu w niewidzialną rzeczywistość :)

Z wyrazami szacunku

D. P.

 

Astrologia

 

Sesja astrologiczna u Józefiny pozwoliła mi poradzić sobie z trudną sytuacją w pracy w konflikcie z szefową. Analiza horoskopów pokazała, jak mam postępować, żeby ma była bardziej doceniana. Jej rady wydawały mi się dziwne, ale wyjaśniła mi, że różnice między naszymi horoskopami są takie, że muszę postępować w inny sposób, niż dotychczas.

Zaryzykowałam i okazało się, że to strzał w dziesiątkę. Moja relacja z szefową zrobiła się bardziej normalna, zaczęła dostrzegać i publicznie doceniać moją pracę, wreszcie mam realne szanse na długo oczekiwany i równie długo blokowany awans! Bardzo dziękuję i polecam wizytę u Józefiny.

D.H.O.

 

Tarot

Sprawdza za każdym razem na 100%

A.M.

 

Tarot

Józefina jest wróżką, której wróżba naprowadza nas do podjęcia na prawidłowych decyzji. Najlepiej jest ją zapisać, aby do niej wracać w trudnych momentach, ponieważ mimo iż może się wydawać, że tak się nie stanie potem wróżba sprawdza się co do joty. Za każdym razem kiedy zwracamy się do Józefiny z pytaniem odpowiedź jest bardzo fachowa pomimo nawet bardzo skomplikowanych pytań czy zagadnień. Na każde takie pytanie dostaje się wyczerpującą odpowiedź – niezależnie czy jest to pytanie dotyczące skomplikowanej sytuacji osobistej czy ważnej dla nas transakcji np. sprzedaży mieszkania. Zarówno trafnie charakteryzuje rozwiniecie się takiej sytuacji jak i zachowanie uczestniczących w niej osób. Każda taka rada jest cenna, słuchając odpowiedzi ma się wrażenie, że obcuje się z osobą bardzo doświadczoną, która jest wszechwiedząca. Bardzo polecam wróżby u Józefiny, ponieważ pomagają one ominąć wiele niepowodzeń i rozczarowań, są drogowskazem i kagankiem rozświetlającym kręte ścieżki życia i dają nadzieję na odnalezienie szczęścia i w tym materialnym świecie.

N.O.

 

Astrologia

Chciałam się umówić na ponowne omówienie mojego horoskopu prognostycznego, który zamówiłam u Pani w 2013 r. (chyba), gdyż skupiona wówczas na jedynym jego aspekcie pominęłam inne, a teraz te inne są ważniejsze :-) Dodam, że było dokładnie tak, jak Pani mi wyrysowała :-)

J.W.
 

Astrologia

Uczestniczyłam w warsztatach astrologicznych poświęconych ingresowi Jowisza do Lwa (2014). Józefina powiedziała mi pewne rzeczy, które miały się dziać na samym początku tranzytu, czyli w połowie lipca. Sprawdziły się nawet najdrobniejsze szczegóły. Jestem pod wrażeniem i czekam na pozostałe wydarzenia, które mają nadejść w tym roku :)

K.C.
 

Astrologia

Thank you for your astrological support! I made it. I passed the CPE exam!!! Even if that day I was sick and my performance was not at its best! Thank you!


M.F.T.

 
Astrologia

Ostatnim razem (2007) Twoj horoskop i karty zaważyły na podjętych przeze mnie decyzjach życiowych i przyniosły bardzo pozytywne efekty, dlatego też na kolejnym rozstaju dróg myślę nad kolejna sesją z Tobą.

M.A.

AstrologiaJózefino, dziękuję za Twoją prognozę astrologiczną. Opisałaś mi rok 2011 miesiąc po miesiącu. Pytałam, czy w tym roku są szanse na poznanie kogoś, z kim są szanse na poważny związek. Opisałaś mi mojego mężczyznę w szczegółach - jest dokładnie taki, jaki opisywałaś. Jestem szczęśliwa. Czekam do lutego na kolejną prognozę. Pozdrawiam.

D.F.


Astrologia

W moim życiu dużo zmian następuje i chciałam Ci powiedzieć, ze większość zgadza się z prognozami horoskopu, który dla mnie zrobiłaś w październiku:) Aż sama się zdziwiłam, gdy czytałam moje notatki ostatnio :D Jestem pod wrażeniem i dziękuje za porady, które usłyszałam.

M.A.Z. 

 

Astrologia

Mija rok odkąd jestem za granicą razem z moją rodziną. Jeszcze przed wjazdem mojego męża Fina zrobiła dla nas horoskop relokacyjny. Myślę, że po roku mogę już uchylić rąbka tajemnicy, czy to, o czym usłyszeliśmy, sprawdza się. Potwierdziło się wiele z podanych nam informacji, na inne trzeba nam czekać kilka lat, np. szkoła dziecka, czy wcześniej moja praca. Trafiona w 100% diagnoza dotycząca zdrowia mojej rodziny, dotycząca mojego postrzegania siebie, bałaganiarstwa mojego męża i stanu posiadania. Jeśli chodzi o pracę mojego męża miejsce i to co robi – strzał w dziesiątkę. Realizują się pozostałe elementy – czyli powoli acz sukcesywnie zyskuje dobre imię i jest na dobrej drodze, bo osiągnąć to, o czym się dowiedzieliśmy.

Jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że Twój horoskop jest tak trafny. Na pewno zwrócę się do ciebie z prośbą o horoskop zawodowy, kiedy już zdecyduję się podjąć normalną stałą pracę zarobkową.

Dziękujemy:)

K.K.M.

 

Astrologia

Dziękuję. Wszystko się zgadza :)

A.R. 

 
Astrologia

Dziękuję za symbole sabiańskie. Ogromnie się cieszę, jeszcze raz stokrotne dzięki.

P.P.

 

Tarot i astrologia

Do skorzystania z porady skłonił mnie dylemat dość typowy - natury uczuciowej :) Poprosiłam zarówno o sesję Tarota, jak i poradę astrologiczną. Choć sama interesuję się i trochę zajmuję astrologią, zdaję sobie sprawę, że w przypadku własnego horoskopu trudno mi się zdobyć na obiektywizm, a już szczególnie gdy chodzi o kwestię, w której tak łatwo dać się ponieść myśleniu życzeniowemu ;)  Poza tym wiem, że każdy astrolog patrzy na horoskopy pod nieco innym kątem i dostrzega w nich co innego. Potrzebna mi była porada kogoś obiektywnego, a jednocześnie miałam nadzieję, że nauczę się czegoś nowego. I nie zawiodłam się :)  Wróżba tarotowa już zaczęła się sprawdzać,  choć na jej pełną realizację pewnie przyjdzie mi jeszcze poczekać. Choć była to trzecia w moim życiu sesja Tarota, była moim zdaniem bardziej wnikliwa i trafna niż wcześniejsze u innych tarocistek. Pod jej wpływem sama zainteresowałam się Tarotem - na razie jestem na etapie zgłębiania znaczeń poszczególnych kart i nieporadnych prób stawiania prostych rozkładów. Jeśli chodzi o interpretację astrologiczną, byłam pod wrażeniem, ile można wyczytać z mojego horoskopu przy pomocy technik, z których sama do tej pory specjalnie nie korzystałam - interpretacji symboli sabiańskich i położenia Lilith. Przez to również się nimi  zainteresowałam  i zaczęłam więcej czytać na ich temat. Dodatkowo jako bonus do horoskopu dostałam kompletny ilustrowany wykaz symboli sabiańskich wraz z opisami. Sama rozmowa (przez GG ze względu na odległość)  odbyła się w bardzo miłej atmosferze :)  Dziękuję i polecam wszystkim.

M.K.

Tarot

Pani Józefino,
Trzy lata temu zwróciłam się do Pani z prośbą o wróżbę mailową i... wszystko się sprawdziło, dlatego teraz zwracam się ponownie:).


J.H.

 

Tarot

 

Jest Pani najkonkretniejszym z doradców życiowych jakich znam i najbardziej precyzyjną!!! Kilka lat temu karty -Tarot w Pani ręku powiedzial i pokazał wszystko na temat mojego ówczesnego życia  i tym razem to co nadaje się już teraz do zweryfikowania mojej codzienności - również! GENIALNIE!!! Bo dzięki temu Pani słowa dotyczące przyszlosci tez sa wiarygodne. Naprawde niewielu jest takich doradcow tak precyzyjnie interpretujacych Tarota. Cieszę się, że kiedyś na Panią trafilam!!  Pozdrawiam.

A.M.

 

Tarot

Zeszłoroczna sesja Tarota wiele wniosła w moje życie i chciałabym ją powtórzyć :)

A.A.

 

Tarot

Pani Józefino, miałam się odezwać z info, czy wróżba się spełniła - dotyczyła pytania, kto w pracy będzie zwolniony, ja czy koleżanka. Dobrze Pani wróżyła, koleżanka  zwolniona, ja zostaję. Dziś zostałyśmy poinformowane. Pozdrawiam serdecznie.

I.M.


Tarot

Rok temu miałam u Pani telefoniczną sesje tarota. Musze powiedzieć, że  przepowiednie na 2010 rok spełnily sie co do joty!! :-)

P.I.

 

Tarot

Pozdrawiam Panią, najmądrzejszą Wróżkę jaką znam, wnikliwą i delikatną. Delikatna sugestia, a jak wiele mi mówi również o intuicyjnym Pani podejściu choćby do kontaktu ze mną. DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!! Z wyrazami szacunku. 

K. N.

 

Tarot

Chciałam bardzo podziękować za miły wieczór, no i przede wszystkim za wróżby. :) Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. I jak się zapewne domyślasz rozwiązałaś mi jeden spory dylemat. Teraz muszę to sobie wszystko na spokojnie jeszcze przemyśleć, ale jeśli tylko zgodziłabyś się, to myślę, że za jakiś czas chciałabym się spotkać z Tobą na jeszcze jedną taką sesję. Ale wpierw muszę dokładnie przeanalizować to co usłyszałam i powyciągać wnioski.

K.J

 

Tarot

Byłam u Pani jakiś czas temu - przy Polu Mokotowskim... Wróżba się sprawdziła w 100%. Czy istnieje możliwość spotkania z Panią w tym tygodniu?

A.M. 

Tarot

Pani Józefino, już kiedyś korespondowałyśmy i już raz prosiłam o
postawienie kart. Dało mi to parę wskazówek co dalej. Pomogło. 

K.W.

Tarot

Miałaś 100% racji co do promotorki! Byłam dziś na dyżurze. Życzliwa, zachwycona i totalnie zawalona robotą. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!!!

R.D.

Tarot

:-) jesteś wróżka... Dziękuję Fina! 

I.G.

Tarot

W lutym powiedziałaś, ze zbuduję dom do września,  a nie mieliśmy nawet projektu. I dom stanął do września, mieszkamy w nim od dwóch miesięcy. Dzięki za dobrą radę, nie wierzyłam w to, a jednak sie sprawdziło.

M. G.

Tarot

Byłam u Pani na Tarocie pod koniec sierpnia z niezwykle palącym pytaniem, czy dostanę się na studia iranistyczne. Otóż dziś właśnie miałam pierwsze zajęcia i zgodnie z tym co Pani powiedziała udało się choć po drodze było kilka niewielkich problemów.
Dziękuję za tę wróżbę bo przyznam, że dodawała mi sił, kiedy wspomniane niewielkie problemy wydawały mi się ogromne, wręcz nie do przejścia :)
Pozdrawiam ciepło
PS. Ufam, że dalsze Pani przemiłe wróżby też się spełnią :)

U.P.

 
Tarot

Dobra z ciebie Wiedźma :) Dziękuję.

J.B.

Tarot

No popatrz - ale z Ciebie dobra wróżka :)

T.B.

 

Numerologia

Wow, dostalem analizę, świetna - dziekuję:)

P.J.

 

Spirit Quest

Byłam w rozterce - tak delikatnie nazywam uczucie beznadziejności - nie widziałam dróg, którymi powinnam zmierzać, chodziłam po omacku. Szukałam czegoś, co pomogłoby mi powstać. I wtedy dopadł mnie brak żelaza (tak ciało upominało się o zdrowie). Trafiłam na ziołoleczniczkę, która okazała się nie tylko lekarzem ciała, ale przede wszystkim lekarzem duszy. Dzięki, Fina! Bez Ciebie nie byłabym tu gdzie jestem.

P.G.

 
Uzdrawianie duchowe

Umiesz dawać to, co masz do przekazania, w odpowiednim czasie. Czasem wydaje mi się, ze jesteś surowa, ale potem się okazuje, ze to taka surowość dobrej matki. Wszystko układa się w końcu w sensowną całość. Dziękuję!

T.M.

Uzdrawianie duchowe

Jesteś ciepła i współczująca, dzięki, że mnie rozumiesz.

K.A.

Uzdrawianie duchowe

Co mi dają sesje?
Zwracają moją uwagę w głąb siebie.
Pomagają mi się skoncentrować na tym, co naprawdę czuję i czemu właśnie tak czuję. Wiem, ze cokolwiek się stanie, nie zostanę odtrącona. Józefina nie narzuca mi światopoglądu, nie daje gotowych rozwiązań, które mogę łyknąć jak pigułkę. W ten sposób sama dochodzę do rozwiązania i jest to trwałe, bo w pełni moje i przeze mnie wypracowane. To co ona robi, to naprowadzanie na trop, którym mogę, ale nie muszę pójść. Po każdej sesji jestem spokojniejsza i lżej mi na sercu. Józefina jest bardzo uważną terapeutką. Na tej terapii czuję się bezpieczna.

K.B.

 

Kategorie:  astrologia, horoskop, tarot, karty, referencje, rekomendacje, opinie, Józefina Jagodzińska, Warszawa.

Tekst pochodzi ze strony - www.uni-garden.com - Astrologia i Tarot w praktyce - Warszawa.