UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Serce człowieka obmyśla jego drogę, lecz Bóg kieruje jego krokami."

przypowieści Salomona

Horoskop cz. 5 - związki, miłość i seks - horoskop partnerskiAutorka: Józefina Jagodzińska

Shukra - Jantra WenusPotrzebujemy bliskości, ciepła i zrozumienia. Niewielu jest takich, którzy mogą się bez nich obejść bez uszczerbku na ciele i duszy. Udany związek to jeden z ważniejszych składników szczęścia. Poszukiwania "drugiej połówki", a potem wzajemne docieranie się zajmuje większości z nas dużo czasu i energii, przynosi radość, poczucie, że jest się chcianym i kochanym, a czasem smutek, rozczarowanie i frustrację, i nie bez powodu. Im bardziej znasz siebie i swoje potrzeby, tym realistyczniej - i ze zrozumieniem będziesz podchodzić do innych, także do twojego partnera. Twój własny horoskop pomoże ci odnaleźć własne priorytety i zobaczyć, jakie tendencje szykują się w twoim życiu, także uczuciowym.

Horoskop dla pary, czyli horoskop partnerski pomaga zobaczyć, gdzie są mocne strony waszego związku, gdzie istnieją różnice i co warto robić, żeby związek umocnić, a tym także to, co warto sobie odpuścić. Oczywiście, zdarza się też, że ktoś przychodzi do mnie, ponieważ właśnie się kimś mocno zafascynował, a nie jest wcale pewien, czy to nie fatalne zauroczenie. W takim wypadku można sprawdzić, na ile obiekt tak gwałtownych uczuć będzie do niego pasował, gdy burza hormonów nieco opadnie - szczególnie, gdy już jest w związku z kimś innym!

Bliskość i wygórowane wymagania sprawiają czasem, że zapominamy o życzliwości. Jedną z pięknych rzeczy, jakie wynikają z takich spotkań przy horoskopie, to umocnienie szacunku do odmienności partnera.

Być może jest gdzieś na świecie para, która nigdy nie ma problemów, ale jak dotąd takiej nie spotkałam. Związek miłosny, czy jest to małżeństwo, czy nie, niesie podwójne wyzwanie - ponieważ trzeba nauczyć się otwartości, życzliwości i akceptacji, pozostając jednocześnie wiernym sobie.

Józefina Jagodzińska
IV-V.2006, Warszawa

Kategorie: astrologia, astrolog, horoskop, synastria, horoskop pary, horoskop dla par, horoskop partnerski, horoskop porównawczy, horoskop relacyjny, horoskop miłosny, horoskop miłości, horoskop małżeństwa, horoskop małżeński, horoskop ślubu, horoskop ślubny. 
Przeglądasz: Horoskop cz. 5 - związki, miłość i seks - horoskop partnerski / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa