UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Wilk zmienia sierść, ale nie zmienia natury."

przysłowie ormiańskie

Horoskop cz. 7 - praca, pieniądze i karieraAutorka: Józefina Jagodzińska

Bhiraspati - Jantra JowiszaPraca, pieniądze i kariera to tematy żywotne i ważne dla każdego. Sprawa ma się podobnie, jak z nauką i rozwijaniem talentów - tyle, że budzi zwykle większe emocje. Gros osób spędza w pracy 8 godzin, czyli aż 1/3 doby, a czasem i więcej. Dobra praca sprawia, że czujemy się potrzebni, daje poczucie, że bierzemy udział w czymś, co jest ważne, użyteczne, i co dodatkowo przynosi słodkie owoce, jakimi są satysfakcja, uznanie i godziwe pieniądze. Odwrotnie, kiedy coś idzie nie tak, trudno nie czuć się w jakiś sposób niedocenionym, niespełnionym, gorszym. Dlatego tak ważne jest, by umieć skorzystać z okazji, nie bać się przekwalifikować, jeśli trzeba, negocjować adekwatne wynagrodzenie i czuć się w pracy na swoim miejscu.

Co ma do tego horoskop? Może podpowiedzieć ci, jaką drogę wybrać. Co jest korzystne, a co nie. Jakie interesy, zawody i okoliczności będą cię budować - a jakie wręcz przeciwnie. Możesz też dzięki niemu spojrzeć innym okiem na kwestie związane z dochodami. Czasem warto pracować o rana do nocy, bo przyniesie ci to bardzo konkretne zyski, a czasem lepiej wycofać się w porę, zanim zbyt późno odkryjesz, że ktoś cię wykorzystuje.

Astrolog może ci tu pomóc, pokazując, jakie potencjały są dla ciebie właściwe, co niesie ze sobą dana propozycja oraz obiektywnie pokazując ci plusy i minusy danej sprawy. Porada astrologiczna przyda się także w sytuacji, także gdy zastanawiasz się, jak dalej pokierować swoją karierą, jaką drogą najłatwiej zdobywać fundusze i czy nie nadchodzi czas, by rozejrzeć się za nową pracą.

Józefina Jagodzińska
IV-V.2006, Warszawa

 

Kategorie: astrologia, astrolog, horoskop, horoskop urodzeniowy, horoskop osobisty, horoskop zawodowy, horoskop biznesowy, horoskop finansowy,  horoskop kariery.
Przeglądasz: Horoskop cz. 7 - praca, pieniądze i kariera / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa