UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu."

Blaise Pascal

Horoskop cz. 13 - przyjaźnie, zainteresowania, wartościAutorka: Józefina Jagodzińska

Shukra - Jantra Wenus Potrzebujemy nie tylko miłości, ale i przyjaźni. Osób, które widzą świat podobnie do nas, wyznają zbliżone wartości, cenią nas i lubią. Jest taka baśń, którą na pewno znasz - o brzydkim kaczątku. To historia kogoś, kto bardzo długo i w sposób przypadkowy szuka przyjaciół i swojego miejsca w świecie. W końcu, kiedy jest już całkiem załamany, trafia na swoich i nie może uwierzyć w swoje szczęście - są tacy, jak on!

Jeśli wiesz, co lubisz, i kultywujesz swoje pasje, z pewnością nietrudno będzie ci znaleźć przyjaciół o podobnych zainteresowaniach. Naturalnie i bez kłopotu trafisz na podobnych sobie. Jeśli jednak czujesz się samotny, jeśli twoje znajomości nie przynoszą ci satysfakcji i czujesz, że to nie to, pomyśl o horoskopie.

Jeśli zaczniesz rozwijać w sobie to, co jest dla ciebie cenne, zaczniesz natrafiać na znajomości i ludzi, wśród których będziesz czuł się na swoim miejscu. Brak pomysłu na siebie oznacza, że coś w tobie zasnęło, zapewne we wczesnym okresie życia, może na skutek późniejszej traumy. Nie ma ludzi nieinteresujących, są tylko tacy, którzy zapomnieli siebie. Ten proces można odwrócić i odnaleźć to, co sprawia, że odnajdujemy głęboki sens w tym, co robimy i kim jesteśmy.

Józefina Jagodzińska
IV-V.2006, Warszawa

 

Kategorie: astrologia, astrolog, horoskop, horoskop urodzeniowy, horoskop osobisty, horoskop zainteresowań,  horoskop przyjaźni, horoskop partnerski.

Przeglądasz: Horoskop cz. 13 - przyjaźnie, zainteresowania, wartości / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa