UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Nie ma prawdziwej męskości bez deka delikatności."

Anonim

Horoskop twojego dzieckaTarot Dew Kwiatowych, SprawiedliwośćBo fakt, że to nie sztuka mieć dzieci, ale trzeba jeszcze mieć czas, żeby je wychować.

Éric-Emmanuel Schmitt,
Oskar i pani Róża

Kiedy pojawia się dziecko, przeważająca część rodziców chce dla niego jak najlepiej. O ile mają podobny typ osobowości i wrażliwości, a także potrafią rozmawiać, w procesie wychowawczym nie pojawiają się duże problemy. Schody zaczynają się, gdy dziecko znacząco różni się uzdolnieniami, temperamentem i charakterem od rodziców, a czasem całej rodziny. 

Nie znam nikogo, kto nie kochałby swoich rodziców, ale wiele osób nie potrafi się dogadać ze swoimi bliskimi, często przez mylne wyobrażenia i ocenianie sytuacji tylko ze swojego punktu widzenia. Stąd biorą się dzieci, posyłane na balet, bo kiedy mama była mała, to nie mogła tego robić, mimo że bardzo chciała, albo na lekcje tenisa, gdy tymczasem dziecko ma uzdolnienia muzyczne albo techniczne, ale żadnych  zadatków na baletnicę czy sportowca. Rzetelnie zrobiony horoskop pomaga odsiać ambicje rodziców od możliwości i pragnień i talentów ich dzieci, co pozwala ustrzec od nieszczęścia, które w najlepszym wypadku brzmi przez moich rodziców mogłem zacząć robić to co lubię dopiero po trzydziestce, bo przez długie lata miałem straszne kompleksy; że nie potrafię rysować i do niczego się nie nadaję; mój ojciec miał nadzieję, że zostanę piłkarzem i żałował, że jego syn to taki patałach.

Inna ważna sprawa to zdrowie. W horoskopie dla dziecka uwzględniam takie sprawy jak wrodzona konstytucja  fizyczna dziecka, wydolność, skłonności do określonych schorzeń wynikających z trybu życia oraz jego mocne strony, o które nie trzeba się martwić. Uwzględniam też najprzyjemniejsze i najbardziej rozwijające rodzaje aktywności fizycznej.

Trzecia sprawa to wzajemne relacje na linii rodzice - dziecko. Mogą być omówione standardowo, w oparciu o horoskop dziecka, lub w sposób szczegółowy, dzięki horoskopom porównawczym i kontaktowym z rodzicami.
 

Do sporządzenia horoskopu dziecka jest potrzebna jego data urodzenia wraz z godziną,  miejsce urodzenia oraz aktualne miejsce zamieszkania (miejscowość). O ile rodzice chcą dowiedzieć się nie tylko o talentach, zdrowiu i  punktach ,  w których dziecko potrzebuje wsparcia, ale i o ich wzajemnej relacji, są potrzebne też dane rodziców lub rodzica.

Starsze dzieci mogą przyjść na sesję razem z rodzicami, zwłaszcza jeśli w grę chodzi  ukierunkowanie ich naturalnych  predyspozycji. Nastolatki mogą pojawić się samodzielnie lub z rodzicami. Jeśli nastolatki pojawiają się samodzielnie, np. w sprawie matury i dalszych studiów, potrzebna jest na to zgoda rodziców lub prawnych opiekunów.  Osoby dorosłe, które chciałyby przyjrzeć się swojej relacji z rodzicami także mogą skorzystać z tego typu sesji - one też często zyskują z niej najwięcej, szczególnie jeśli kontakty rodzinne nadal obarczone są wzajemnymi pomyłkami i brakiem zrozumienia drugiej strony.
 

Józefina Jagodzińska

 
Kontakt:  uni.garden@gmail.com , tel.: +48 508 967 019 

 

Przeglądasz: Horoskop twojego dziecka / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa