UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Aby doświadczyć szczęśliwej odmiany losu w ostatniej chwili, trzeba swój los doprowadzić do ostatniej chwili."

Terry Pratchett

Prognoza astrologiczna dla pary - WarszawaTarot Lovers Path, Sąd BożyKażdy z nas chce wiedzieć, co go czeka w przyszłości. Dotyczy to zarówno singli, jak i ludzi żyjących w parach, w rodzinie.

W momencie, kiedy rodzi się stały związek, w sposób naturalny pojawiają się takie kwestie, jak np. brać kredyt, odkładać samodzielnie, czy inwestować na giełdzie? Inwestować w dalsze wykształcenie i karierę tutaj, czy wyjechać razem i szukać szczęścia zagranicą? Kupić dom czy mieszkanie?  Czy  partner / partnerka będą  w nadchodzących latach obydwoje na tyle zdrowi, że poradzą sobie z wysokim kredytem? Czy czasochłonne hobby jednego z partnerów z czasem, jeśli tak dalej pójdzie, sprawi, że para oddali się na siebie, czy nie ma to żadnego wpływu? Decydować się na drugie dziecko od razu, czy poczekać? Czy lepiej będzie dla rodziny jako całości , żeby żona została w domu dłużej po urodzeniu dziecka, czy zdrowiej będzie, jeśli szybko wróci do pracy?
Astrologia pomaga odpowiedzieć na te pytania.

Te pytania są istotne, ponieważ te decyzje warunkują w dużym stopniu, jaka będzie jakość tego związku, czy ludzie będą razem szczęśliwi, czy nie. Nie ma na te pytania prostej, gotowej recepty dla wszystkich. Każdy związek jest inny.  Horoskop prognostyczny może pokazać, jakie są za i przeciw każdej z tych decyzji, biorąc pod uwagę przyszłość. Dzięki temu decyzje, które ważą na przyszłości, mogą być podejmowane bardziej świadomie, a  więc  są  bardziej trafne i przystające do marzeń obydwojga.

Do sporządzenia prognostycznego horoskopu partnerskiego są potrzebne daty urodzenia wraz z godziną,  miejsca urodzenia oraz aktualne miejsce zamieszkania (miejscowość) obydwojga.

Cena jest ustalana indywidualnie i zależy od tego, jaki czas Was interesuje. Innego nakładu pracy i przygotowania wymaga prognoza na najbliższy rok, innego - dłuższego - na 5, innego na 15 najbliższych lat.  Standardowa sesja obejmuje 5 najbliższych lat i trwa 1,5 godziny. Każdy horoskop miłosny jest inny, każdy wymaga indywidualnego podejścia i oceny, co jest ważne dla pary w danym momencie.

Sesja astrologiczna jest możliwa osobiście (Warszawa) i telefoniczna.

Józefina Jagodzińska
uni.garden@gmail.com &
tel. kom. +48 508 967 019

 


Kategorie: astrologia, astrolog, horoskop, synastria, horoskop pary, horoskop dla par, horoskop partnerski, horoskop porównawczy, horoskop relacyjny, horoskop miłosny, horoskop miłości, horoskop małżeństwa, horoskop małżeński, horoskop ślubu, horoskop ślubny, horoskop prognostyczny dla pary, prognoza astrologiczna dla pary.  

 

Przeglądasz: Prognoza astrologiczna dla pary - Warszawa / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa