UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Zawsze podobało mi się u człowieka to, że on, który zbudował Luwr, wieczyste piramidy i katedry, przygląda się z podziwem pszczelim celkom czy domkom ślimaczym."

Georg Christoph Lichtenberg

Imię dla dzieckaTarot Dew Kwiatowych, SiłaSpójrz w oczy dziecka, a zobaczysz Boga.

Phil Bosmans

Czy to będzie Mikołaj czy Amelia? Nigdy do końca nie wiadomo, bo USG potrafi płatać figle. Przyszli rodzice zastanawiają się, jakie wybrać imię, w ciągu tych paru miesięcy, nieraz zmieniając zdanie tuż przed przyjściem na świat dziecka.

W Polsce dzieci zwykle otrzymują dwa imiona, które razem tworzą inną kombinację, niż jedno imię, do tego dochodzi rodowe nazwisko. Dopiero biorąc pod uwagę całość, można zobaczyć, jaki będzie efekt, gdy zdecydujecie się np. na Natalię Zofię, a nie Natalię Wiktorię.

Kiedy zaczęłam pisać ten tekst, player wrzucił w trybie losowym utwór Elora Danan z filmu Willow. Film opowiada historię niemowlęcia, które jak głosi przepowiednia, jest wybrane i doprowadzi do tego, że w królestwie zapanuje pokój i dobrobyt.

Każde dziecko jest wybrane. Skoro pojawia się na Ziemi, to znaczy, że ma tu coś istotnego do zrobienia. Cokolwiek to jest, warto, żeby dostało imię, które będzie adekwatne.

O ile rodzice zgłaszają się przed urodzinami dziecka, to dostają wykaz znaczeń imion, jakie im się podobają - nie wybieram dziecku imion, przedstawiam rodzicom znaczenia.

Józefina Jagodzińska

 
Analiza numerologiczna w wersji pisemnej.
Kontakt: 
uni.garden@gmail.com, tel.: +48 508 967 019 

 

Przeglądasz: Imię dla dziecka / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa