Imię dla dziecka

Tarot Dew Kwiatowych, SiłaSpójrz w oczy dziecka, a zobaczysz Boga.

Phil Bosmans

Czy to będzie Mikołaj czy Amelia? Nigdy do końca nie wiadomo, bo USG potrafi płatać figle. Przyszli rodzice zastanawiają się, jakie wybrać imię, w ciągu tych paru miesięcy, nieraz zmieniając zdanie tuż przed przyjściem na świat dziecka.

W Polsce dzieci zwykle otrzymują dwa imiona, które razem tworzą inną kombinację, niż jedno imię, do tego dochodzi rodowe nazwisko. Dopiero biorąc pod uwagę całość, można zobaczyć, jaki będzie efekt, gdy zdecydujecie się np. na Natalię Zofię, a nie Natalię Wiktorię.

Kiedy zaczęłam pisać ten tekst, player wrzucił w trybie losowym utwór Elora Danan z filmu Willow. Film opowiada historię niemowlęcia, które jak głosi przepowiednia, jest wybrane i doprowadzi do tego, że w królestwie zapanuje pokój i dobrobyt.

Każde dziecko jest wybrane. Skoro pojawia się na Ziemi, to znaczy, że ma tu coś istotnego do zrobienia. Cokolwiek to jest, warto, żeby dostało imię, które będzie adekwatne.

O ile rodzice zgłaszają się przed urodzinami dziecka, to dostają wykaz znaczeń imion, jakie im się podobają - nie wybieram dziecku imion, przedstawiam rodzicom znaczenia.

Józefina Jagodzińska

 
Analiza numerologiczna w wersji pisemnej.
Kontakt: 
uni.garden@gmail.com, tel.: +48 508 967 019 

 

Tekst pochodzi ze strony - www.uni-garden.com - Astrologia i Tarot w praktyce - Warszawa.