UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Tego dnia, jak mówią, złośliwe zwierzęta zatruły wodę po zachodzie słońca, więc nikt nie mógł jej pić z tego źródła. Ale już następnego ranka, o wschodzie słońca, jednorożec wyszedł z oceanu i zanurzył swój róg w zatrutej wodzie, by usunąć z niej jad, tak że inne zwierzęta mogły korzystać z wody w ciągu dnia. Stało się tak, jak opisałem. Widziałem to na własne oczy."

Johannes van Hesse z Utrechtu; rok 1389

Kontakt

 


Unicornis Garden
Józefina Jagodzińska

astrolog, tarocistka,
doradca osobisty
nauczycielka astrologii i tarota

tel. kom.: +48 0 508 967 019
e-mail: uni.garden@gmail.com
  
Zajęcia, kursy i spotkania indywidualne odbywają się  w Warszawie. Miejsca spotkań - Warszawa, ścisłe centrum, Śródmieście i Powiśle.

Osobom z innych miejscowości proponuję kontakt telefoniczny lub e-mail.

Jeśli chcesz się szybko umówić, dzwoń w godzinach 10.00 - 19.00. W weekendy prowadzę kursy astrologii i tarota. W święta i długie weekendy nie pracuję.

 

 

Przeglądasz: Kontakt / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa