UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Po co zapisywać przeszłość? Myślę, że naprawdę zmienia się tylko sceneria i rekwizyty, ale ludzie wciąż odgrywają te same role. Tak jak gdyby te role zostały raz na zawsze rozdane. Gdyby się ta sama rzecz dzisiaj zdarzyła – getto, Umschlagplatz, powstanie, to ktoś byłby znowu komendantem Umschlagplatzu, ktoś byłby policjantem żydowskim, ktoś byłby granatowym, polskim policjantem w komisariacie niedaleko dworca, ktoś by się ukrył, ktoś byłby na barykadzie. Trzeba mieć świadomość, że te role istnieją, że można je znowu odegrać. I trzeba wiedzieć, do czego prowadzi odgrywanie każdej z nich. II wojna światowa była niezłą lekcją. Pokazała, co może być na końcu każdej roli."

Hanna Krall

Lista moich nauczycieli

Oto nauczycielki i nauczyciele, od których miałam przyjemność czerpać wiedzę bezpośrednio i których wiedzę rekomenduję. Wszystkie wymienione osoby, poza Danutą Szulc, były wykładowcami w nieistniejacym już Collegium Psychotronicznym, w którym studiowałam dwa kierunki w latach 1998 - 2001. Proszę w razie potrzeby kontaktować  się z nimi bezpośrednio, po to są linki. Jeśli nie ma linka, to znaczy że nie znalazłam strony tej osoby. Jak widać, czas płynie i niektórzy z nich są już po drugiej stronie tęczy, jednak pamięć zostaje. Kolejność, poza astrologią i Tarotem, którymi zajmuję się zawodowo,  jest alfabetyczna, po przedmiocie podaję czas, jaki spędziłam z nimi na zajęciach:


* Śp. Donka Madej  (astrologia, numerologia) - trzy lata,
* Krzysztof Sierżęga (tarot) - trzy lata,

 

* dr Danuta Chołuj (ziołolecznictwo i aromaterapia) - dwa lata,
* dr Romualda Karwowska (ziołolecznictwo - podstawy) - rok,
* mgr Renata Komajda (psychologia, logika) - trzy lata,
* dr Jerzy Niedźwiecki (medycyna chińska, aurikuloterapia) - trzy lata,
* Śp. doc. dr Marek Pilkiewicz (energetyczna koncepcja człowieka) - dwa lata,
* Jerzy Prokopiuk (ezoteryka, psychologia jungowska) - 3 lata,
* mgr Malwina Niczyporuk (hatha joga, medytacja, ćwiczenia sufickie) - rok,
* Elżbieta Sikorska-Kosińska (nauka o żywieniu, feng shui) - trzy lata,
* Danuta Szulc (radykalne wybaczanie) - dwa warsztaty,
* mgr Hanna Tworek (techniki medytacyjne, bioterapia Choa Kok Sui, qigong) - trzy lata,
* dr Grażyna Walasek (polarity) - rok,
* dr Stefan Wdowiak (runy i chirologia) - dwa lata.

 

Dziękuję U�miech
Józefina Jagodzińska


 
Przeglądasz: Lista moich nauczycieli / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa