UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi."

Theodore Roosvelt

Kurs astrologii kwiecień 2023 - astrologia Warszawa

Jesteś w: Kursy


Astrologia kwiecień 2023 - czerwiec 2024

Wierzyć można w życie pozagrobowe, a na astrologii trzeba się znać.
Leszek Szuman


Zapraszam na stacjonarny kurs astrologii I stopnia - grupa dla początkujących.

Astrologia jest pasją na całe życie, bezcenną pomocą w określaniu aktualnych i przyszłych trendów,  oraz wspaniałym narzędziem poznania świata.

Zapraszam  na 16-miesięczny kurs astrologii. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, a grupy są kameralne i liczą do 8 osób.  Kurs liczy 112 godzin i 16 spotkań. Każde z wyjątkiem ostatniego trwa 7 godzin, od 10:00 do 18:00 z godzinną przerwą obiadową w środku. Ostatni zjazd na zakończenie kursu liczy 3 godziny. Na życzenie grupy istnieje możliwość realizacji zajęć w trybie dwóch zajęć w miesiącu po 3,5 godziny.

Astrologia I stopnia:
Astrologia kurs, kursy astrologii, astrologia, horoskop
 Start: sobota 1 kwietnia 2023
Godziny: 10:00-18:00

Opłata miesięczna: 420 zł
Miejsce: Warszawa Powiśle
Zapisy: uni.garden@gmail.com
Kontakt: +48 0 508 967 019

Zajmuję się horoskopami od 25 lat, a kursy astrologii prowadzę od ponad 10 lat. Program kursu, listy lektur i materiały edukacyjne  są objęte prawem autorskim.

Dla kogo jest kurs astrologii I stopnia? Dla osób początkujących oraz tych, które chciałyby uporządkować swoją wiedzę. Wielokrotnie spotykam się z sytuacją, kiedy przez braki solidnych podstaw osoby, które biorą się za interpretacje horoskopów urodzeniowych, partnerskich i prognostykę, mimo że nauczyły się kilku zaawansowanych technik, nie dają sobie rady z wyciąganiem właściwych wniosków. Jeśli nie ma podstaw, nie ma mowy o prawidłowej interpretacji dowolnego rodzaju horoskopów. Dlatego warto wybrać się na taki kurs, nawet jeśli już nieco wiesz o astrologii.

RABAT: osoby, które opłacą z góry za cały kurs mają 10% zniżki.
ZNIŻKA: osoby, które wpłacą kaucję do końca stycznia 2023: 410/mc.
Kaucja jest wysokości jednej opłaty miesięcznej i jest jednocześnie opłatą za ostatni miesiąc kursu.


Kurs indywidualny/mikrogrupy: osoby preferujące naukę indywidualną lub grupy do 3 osób, mogą zgłaszać się na oddzielne zapisy. Godzina nauki w trybie indywidualnym to 120 zł (840 zł za 7-godzinne zajęcia), w grupach 2-3 osób to 100 zł za godzinę (700 zł lub 185 €/195 za 7-godzinne zajęcia). Liczba godzin i program kursu są takie same, jak w przypadku  kursów stacjonarnych, natomiast ze względu na mniejszą liczbę osób zwiększa się czas przeznaczony na ćwiczenia praktyczne. Zajęcia indywidualne są możliwe jedynie przez Skype lub Messenger.

 

Na zajęciach stosuję pomoce dydaktyczne urozmaicające i przyspieszające naukę:

• Ok. 200 przykładów horoskopów;
Współczesne i historyczne warianty obrazowania astrologicznego;
• Ilustracje i plansze do nauki pojęć astrologicznych;
• Testy skojarzeniowe i ewaluacyjne.


Astrologii na poziomie I stopnia uczę na przykładach horoskopów uczestników kursu i sławnych, ciekawych, ważnych dla rozwoju cywilizacji  ludzi. Na każdych zajęciach korzystamy z wielu materiałów, które pomagają uporządkować zdobytą wiedzę.  Od początku też kładziony jest nacisk na praktyczną interpretację horoskopu, dzięki czemu uczestnicy kursu od razu wykorzystują i utrwalają nowo nabyte umiejętności, ucząc się interpretacji na horoskopach własnych i osób publicznych. W trakcie zajęć jest omawianych i analizowanych w różnym stopniu około 200 horoskopów, co pozwala zyskać odpowiedni poziom umiejętności pozwalający na samodzielną interpretację horoskopów po ukończeniu kursu.  W ramach ćwiczeń pojawiają się elementy astrologii prognostycznej, przygotowujące grunt pod kurs II stopnia, który jest dedykowany prognostyce.

Kurs to 108 godzin zegarowych - tyle czasu, jak wskazuje praktyka lat poprzednich, zajmuje biegłe opanowanie podstaw wiedzy, której zasoby były niegdyś dostępne wyłącznie dla królów i badaczy natury - dlatego astrologię nazywano wiedzą królewską.


Kursy astrologii odbywają się na czterech poziomach zaawansowania:

- I rok: astrologia urodzeniowa,
- II rok: astrologia prognostyczna,
- III rok: astrologia partnerska,
- IV rok: astrologia zaawansowana (zdrowotna, karmiczna, mundalna).

By dołączyć do wyższej grupy, należy przejść test poziomujący.

Pełny kurs astrologii obejmuje takie zagadnienia, jak: astrologia urodzeniowa (podstawy takie jak horoskop i jego składowe: zodiak, żywioły, planety i światła, domy, aspekty, horoskop indywidualny etc.), astrologia zdrowotna (medyczna), astrologia partnerska (synastria, horoskop miłosny), astrologia zawodowa (finansowa), astrologia prognostyczna, astrologia karmiczna, astrologia mundalna (polityczna).


Józefina Jagodzińska
tel.  kom: +48 508 967 019
e-mail: uni.garden@gmail.com

 

Uczestnicy z poprzednich lat:

 

Astrologia u Józefiny jest prowadzona ciekawie, solidnie i przyjemnie. Na kursie otrzymałam praktyczne i skuteczne narzędzie znajdowania mocnych stron i szansę do rozwoju każdego człowieka, ucząc się odczytywać z horoskopu urodzeniowego najważniejsze cechy charakteru i osobowości, ambicje i zewnętrzne uwarunkowania. Astrologia jest fascynującą wiedzą  dotyczącą wszystkich aspektów naszego życia, a Józefina przekazuje tę wiedzę w sposób logiczny, spójny i profesjonalny. Cieszę się, że mogę się dalej uczyć.


Marzena M.

 

Za mocna stronę zajęć uważam wiedzę prowadzącej, obszerne prezentacje informacji, zadania domowe, które są sprawdzane i omawiane. Jestem też zadowolona z możliwości zadawania pytań.


Anna B.

 

Mocną stroną zajęć jest przede wszystkim niespieszność. Tematyka kursu jest tak rozległa, że nie sposób jej omówić w przeciągu kilku miesięcy. Kurs Józefiny jest na tyle długi i dobrze rozplanowany, że nie ma się wrażenia, że poszczególne wątki prowadzone są zbyt szybko i pobieżnie. Początkowo jako słuchacz miałem chyba wrażenie, że jest prowadzony zbyt wolno, jednak zapewnienia Józefiny, że bez podstaw nie ma co startować do interpretacji horoskopu okazały się wyjątkowo trafne.
Polecam kurs Józefiny szczególnie tym, którzy solidnie chcą przygotować się z podstaw astrologii, by potem bez uczucia zażenowania mogli interpretować swój bądź cudzy horoskop. Ten kurs to "samo mięcho", nie jest produktem instant, który oferują inne osoby i samozwańczy astrolodzy. Nie nauczycie się podstaw, jeśli nie zgłębicie tematyki przez minimum kilkanaście miesięcy. Ten kurs jest warty każdej wydanej złotówki i szkoda, że trwa tylko 16 miesięcy!

 

 Jakub G.

 
 
Do Finy trafiłam przypadkowo, chociaż, podobno, przypadków nie ma. Przez kilka lat miałam okazje zgłębiać tajniki astrologii pod czujnym okiem Józefiny. Zawsze z pomysłem na zajęcia, zawsze przygotowana. Otwarta na inne pomysły interpretacji, umożliwiała zobaczenie horoskopu z własnej perspektywy. Niestety, obecnie mogę uczestniczyć jedynie w warsztatach tematycznych, które są ciekawym uzupełnieniem całego procesu nauki. Polecam gorąco.

Małgorzata C.

 

 
W zajęciach astrologicznych Józefiny (warsztatach, kursach, wykładach) uczestniczę od 2008 roku. Zajęcia są prowadzone w sposób bardzo komunikatywny i zrozumiały. Bardzo ciekawym aspektem warsztatów  jest indywidualna analiza horoskopu każdego uczestnika pod kątem tematyki zajęć. Omawiane przez Józefinę prognozy pozwalają mi zrozumieć i przygotować się na dany etap życia. Z wielka przyjemnością uczestniczyłam we wszystkich zajęciach prowadzonych przez Józefinę i czekam na kolejne...

Aleksandra R.


Super kursy!! Wiedza i przekazywanie jej przez Józefine w połączeniu z ze sposobem prowadzenia zajęć i doskonałym przygotowaniem daje solidne podstawy do stosowania astrologii w praktyce. Polecam wszystkim. Naprawdę warto U�miech

Magda W.

 
Zajęcia w sympatycznej atmosferze, od początku obejmują pracę z horoskopami znanych osób, co pozwala zastosować w praktyce przyswajaną wiedzę.
 

Hanna O.

 
Wszystkim polecam ten kurs. Wiedza na nim zdobyta pomoże zrozumieć siebie, jak innych ludzi. Wszystko jest wytłumaczone w prosty i przystępny sposób. Oprócz teorii, od samego początku jest też praktyka na podstawie horoskopów znanych ludzi. Jeżeli tylko zastanawiasz się nad kursem astrologii, to tylko u Józefiny.

Aleksandra D.

Zastanawiasz się czasami, dlaczego ludzie dookoła Ciebie zachowują się w taki, a nie inny sposób. Twój szef, partner/partnerka, dziecko, żona, mąż, rodzice, rodzeństwo, przyjaciele. Może mają jakiś problem, a Ty chcesz im pomóc w rozwiązaniu go. Może bardzo chcesz się z kimś zaprzyjaźnić, próbujesz znanych sobie sposobów, ale ciągle Ci nie wychodzi… Nie wiesz czemu… Dzięki astrologii możesz znaleźć klucz do lepszych relacji z bliskimi lub dalszymi osobami, możesz zrozumieć, co nimi kieruje. Stajesz się dzięki temu mądrzejszy, bardziej cierpliwy, wyrozumiały. Astrologia to też poszerzanie swojej wiedzy ogólnej, swoich horyzontów myślowych, poznawanie nowych osób (dosłownie i w przenośni). Astrologia wymaga logicznego myślenia, łączenia ze sobą faktów – można porównać ją do rozwiązywania zagadki, jaką jest nasze otoczenie. Daje satysfakcję, jeśli jest prawidłowo rozwiązana Perskie oko Po kursie ukończonym u Józefiny inaczej patrzę na ludzi, gdy ktoś mówi, spod jakiego jest znaku, jestem bardziej uważna na zachowania, gesty, stroje U�miech Polecam astrologię u Józefiny każdemu, kto jest ciekawy świata i ludzi U�miech

 

Agata P.

Już się nie mogę doczekać nowych zajęć.

Magdalena P.

 

Mam poczucie, że bardzo wiele się nauczyłam  przez ten czas. Dzięki temu, że spotkania odbywały się w niedzielne  popołudnia w uroczej klimatycznej herbaciarni na Mokotowie, wiedza  astrologiczna jakby sama wchodziła do głowy. Popijając herbatkę i zajadając pyszne batoniki prowadziłyśmy przyjemną konwersację, ucząc się  przy okazji.

Astrologią interesowałam się od dawna, przeczytałam kilka książek,  jednak dopiero na kursie udało mi się przyswoić tą wiedzę "bezboleśnie",  tj. właściwie się nie uczyłam, ale starałam się zrozumieć, jakie cechy  są przypisane do danego znaku, do danej planety. Astrologia to potężne  źródło wiedzy - stawiam dopiero pierwsze kroki, ale wiedza jest tak  pasjonująca, że na pewno będę podążać dalej.

Po tych dziewięciu miesiącach zmieniło się moje spojrzenie na świat,  lepiej zrozumiałam siebie i innych ludzi, ich zachowania, motywacje,  dążenia. To bardzo pomaga U�miech

Już się nie mogę doczekać kolejnych spotkań przy herbatce w następnym  roku nauki.

Pozdrawiam,

Magda B.

 
 
Pytania w sprawie kursów:


1.
- Jaki mniej więcej jest zakres programu na rocznym kursie I stopnia? Tylko interpretacja horoskopu, czy też np. interpretacja porównawcza, prognozowanie, tranzyty itp.?

Pierwszy rok obejmuje horoskop osobisty - to poważny kurs, więc nie ma na nim wszystkiego na raz - i w efekcie tak naprawdę niczego. Spotykam od czasu do czasu osoby, które zajmują się interpretacją horoskopów porównawczych i tranzytowych, a nie potrafią powiedzieć więcej, niż 10 słów na temat danego znaku, domu czy aspektu. Efekt jest potem taki, że zarówno w interpretacji relacji, jak i prognoz mają słabo rozwinięty aparat pojęciowy, a więc siłą rzeczy interpretacja nie jest
głęboka.

Jeśli czujesz się pewnie, możemy się spotkać na lekcję próbną, sprawdzającą Twój poziom i jeśli się okaże, że masz dobrze opanowane podstawy, to chętnie dokooptuję Cię do grupy bardziej zaawansowanej.


2.
- Ile poziomów liczy sobie pełny kurs astrologii?

Cztery lata. O ile ma się odpowiednie umiejętności, można dołączyć do starszych grup.

3.
Uczestnictwo w moich kursach a Magija, Thelema, Magia rytualna, Magia Chaosu, A∴A∴, Wikka wymieszana z lucyferianizmem, satanizm, typhonianie i inne czarnomagiczne ścieki:

- Witaj piszę w sprawie tego kursu. O ile to jest aktualne chętnie spotkam się z Tobą, by chwilke pogadac i wplacę pieniazki. Słowo o mnie, mam 22 lata (...), moja ścieżka magiczna to Wicca.

Nie jestem jakąś ciemna kobitką, która nie ma pojęcia o astrologii i wyda fortunę, by dowiedzieć się tego, co można przeczytać w książkach ;). Studiuje zaciekle "Magiję w teorii i praktyce" Crowleya, znam wiele rytuałów, mam pojęcie o runach, przeczytałam tysiące książek i miałam do czynienia zarówno z thelemitami, kapłanami wicca, buddystami, więc magia , astrologia i parapsychologia nie jest jakąś nowością dla mnie...;) Przygodę z tarotem zaczęłam pół roku temu. (...)

Jeśli zajmujesz się czarną magią, nie kwalifikujesz się na kurs.

Życzę i tej osobie, która do mnie napisała, i wszystkim innym z tego typu inklinacjami, żeby zajęły się czymś dobrym, zdrowym i pożytecznym tak dla nich, jak i najbliższego otoczenia oraz naszego świata jako całości - i to z takim timingiem, żeby nie zostali już trwale uszkodzeni na ciele, umyśle i duszy. magija i inne czarnomagiczne ścieki są niszczące, szkodliwe i po prostu złe.
Kategorie: astrologia, horoskop, kurs astrologii, kursy astrologii, Józefina Jagodzińska, październik 2022, Warszawa.

Przeglądasz: Kurs astrologii kwiecień 2023 - astrologia Warszawa / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa