Twój cytat
"Zawsze znajdzie się ktoś, kto cię skrytykuje."
Zapraszam na stacjonarny kurs astrologii I stopnia - grupa dla początkujących.
Astrologia jest pasją na całe życie, bezcenną pomocą w określaniu aktualnych i przyszłych trendów, oraz wspaniałym narzędziem poznania świata.
Zapraszam na 16-miesięczny kurs astrologii. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, a grupy są kameralne i liczą do 8 osób. Kurs liczy 108 godzin i 16 spotkań. Każde z wyjątkiem ostatniego trwa 7 godzin, od 10:00 do 18:00 z godzinną przerwą obiadową w środku. Ostatni zjazd na zakończenie kursu liczy 3 godziny. Na życzenie grupy istnieje możliwość realizacji zajęć w trybie dwóch zajęć w miesiącu po 3,5 godziny.
• Astrologia I stopnia:
Start: sobota 24 października 2020
Godziny: 10:00-18:00
Opłata miesięczna: 350 zł
Miejsce: Warszawa Powiśle
Zapisy: uni.garden@gmail.com
Kontakt: +48 0 508 967 019
Zajmuję się horoskopami od 25 lat, a kursy astrologii prowadzę od ponad 10 lat. Program kursu, listy lektur i materiały edukacyjne są objęte prawem autorskim.
Dla kogo jest kurs astrologii I stopnia? Dla osób początkujących oraz tych, które chciałyby uporządkować swoją wiedzę. Wielokrotnie spotykam się z sytuacją, kiedy przez braki solidnych podstaw osoby, które biorą się za interpretacje horoskopów urodzeniowych, partnerskich i prognostykę, mimo że nauczyły się kilku zaawansowanych technik, nie dają sobie rady z wyciąganiem właściwych wniosków. Jeśli nie ma podstaw, nie ma mowy o prawidłowej interpretacji dowolnego rodzaju horoskopów. Dlatego warto wybrać się na taki kurs, nawet jeśli już nieco wiesz o astrologii.
Na zajęciach stosuję pomoce dydaktyczne urozmaicające i przyspieszające naukę:
• Ok. 200 przykładów horoskopów;
• Współczesne i historyczne warianty obrazowania astrologicznego;
• Ilustracje i plansze do nauki pojęć astrologicznych;
• Testy skojarzeniowe i ewaluacyjne.
Astrologii na poziomie I stopnia uczę na przykładach horoskopów uczestników kursu i sławnych, ciekawych, ważnych dla rozwoju cywilizacji ludzi. Na każdych zajęciach korzystamy z wielu materiałów, które pomagają uporządkować zdobytą wiedzę. Od początku też kładziony jest nacisk na praktyczną interpretację horoskopu, dzięki czemu uczestnicy kursu od razu wykorzystują i utrwalają nowo nabyte umiejętności, ucząc się interpretacji na horoskopach własnych i osób publicznych. W trakcie zajęć jest omawianych i analizowanych w różnym stopniu około 200 horoskopów, co pozwala zyskać odpowiedni poziom umiejętności pozwalający na samodzielną interpretację horoskopów po ukończeniu kursu. W ramach ćwiczeń pojawiają się elementy astrologii prognostycznej, przygotowujące grunt pod kurs II stopnia, który jest dedykowany prognostyce.
Kurs to 108 godzin zegarowych - tyle czasu, jak wskazuje praktyka lat poprzednich, zajmuje biegłe opanowanie podstaw wiedzy, której zasoby były niegdyś dostępne wyłącznie dla królów i badaczy natury - dlatego astrologię nazywano Wiedzą Królewską.
Kursy astrologii odbywają się na czterech poziomach zaawansowania:
- I rok: astrologia urodzeniowa,
- II rok: astrologia prognostyczna,
- III rok: astrologia partnerska,
- IV rok: astrologia zaawansowana (zdrowotna, karmiczna, mundalna).
By dołączyć do wyższej grupy, należy przejść test poziomujący.
Pełny kurs astrologii obejmuje takie zagadnienia, jak: astrologia urodzeniowa (podstawy takie jak horoskop i jego składowe: zodiak, żywioły, planety i światła, domy, aspekty, horoskop indywidualny etc.), astrologia zdrowotna (medyczna), astrologia partnerska (synastria, horoskop miłosny), astrologia zawodowa (finansowa), astrologia prognostyczna, astrologia karmiczna, astrologia mundalna (polityczna).
Józefina Jagodzińska
tel. kom: +48 508 967 019
e-mail: uni.garden@gmail.com
Uczestnicy z lat poprzednich:
Małgorzata C.
Aleksandra R.
Magda W.
Hanna O.
Aleksandra D.
Zastanawiasz się czasami, dlaczego ludzie dookoła Ciebie zachowują się w taki, a nie inny sposób. Twój szef, partner/partnerka, dziecko, żona, mąż, rodzice, rodzeństwo, przyjaciele. Może mają jakiś problem, a Ty chcesz im pomóc w rozwiązaniu go. Może bardzo chcesz się z kimś zaprzyjaźnić, próbujesz znanych sobie sposobów, ale ciągle Ci nie wychodzi… Nie wiesz czemu… Dzięki astrologii możesz znaleźć klucz do lepszych relacji z bliskimi lub dalszymi osobami, możesz zrozumieć, co nimi kieruje. Stajesz się dzięki temu mądrzejszy, bardziej cierpliwy, wyrozumiały. Astrologia to też poszerzanie swojej wiedzy ogólnej, swoich horyzontów myślowych, poznawanie nowych osób (dosłownie i w przenośni). Astrologia wymaga logicznego myślenia, łączenia ze sobą faktów – można porównać ją do rozwiązywania zagadki, jaką jest nasze otoczenie. Daje satysfakcję, jeśli jest prawidłowo rozwiązana Po kursie ukończonym u Józefiny inaczej patrzę na ludzi, gdy ktoś mówi, spod jakiego jest znaku, jestem bardziej uważna na zachowania, gesty, stroje
Polecam astrologię u Józefiny każdemu, kto jest ciekawy świata i ludzi
Agata P.
Już się nie mogę doczekać nowych zajęć.
Magdalena P.
Astrologią interesowałam się od dawna, przeczytałam kilka książek, jednak dopiero na kursie udało mi się przyswoić tą wiedzę "bezboleśnie", tj. właściwie się nie uczyłam, ale starałam się zrozumieć, jakie cechy są przypisane do danego znaku, do danej planety. Astrologia to potężne źródło wiedzy - stawiam dopiero pierwsze kroki, ale wiedza jest tak pasjonująca, że na pewno będę podążać dalej.
Po tych dziewięciu miesiącach zmieniło się moje spojrzenie na świat, lepiej zrozumiałam siebie i innych ludzi, ich zachowania, motywacje, dążenia. To bardzo pomaga
Już się nie mogę doczekać kolejnych spotkań przy herbatce w następnym roku nauki.
Pozdrawiam,
Magda B.