UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Nie tylko dziecko przychodzi na świat przez matkę, lecz również matka poprzez dziecko."

Gertrud von Le Fort

Internetowy kurs astrologii marzec 2018

Jesteś w: Kursy


Astrologia marzec 2018

Wierzyć można w życie pozagrobowe, a na astrologii trzeba się znać.
Leszek Szuman


Zapraszam na internetowy kurs astrologii I stopnia - grupa dla początkujących.

Astrologia jest pasją na całe życie, bezcenną pomocą w życiu, rozwoju osobistym oraz wspaniałym narzędziem poznania świata.

START: 14 MARCA, GODZ. 19:00

Zajęcia będą odbywały się drogą internetową (Skype), cztery razy w miesiącu, w każdą środę po 105 minut (60 minut + 45 minut), od godziny 19:00 do 20:45, z krótką przerwą techniczną w środku. Warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie: uni.garden@gmail.com i wpłata 300 zł za pierwszy miesiąc nauki. Nr konta i inne informacje otrzymają Państwo w mailu zwrotnym odpowiadającym na zgłoszenie.

Miesięczna cena kursu zależy od tego, ile osób się zbierze:

->   6  -  8 osób: 300 zł /mies.,
->   9 - 10 osób: 280 zł / mies.,
-> 11 - 12 osób: 260 zł / mies.


Astrologia kurs, kursy astrologii, astrologia, horoskopWszystkie zajęcia prowadzę według sprawdzonego na kilku rocznikach programu autorskiego.

Pełny kurs astrologii obejmuje takie zagadnienia, jak: astrologia urodzeniowa (podstawy takie jak horoskop i jego składowe: zodiak, żywioły, planety i światła, domy, aspekty, horoskop indywidualny etc.), astrologia zdrowotna (medyczna), astrologia partnerska (synastria, horoskop miłosny), astrologia zawodowa (finansowa), astrologia prognostyczna, astrologia karmiczna, astrologia mundalna (polityczna).

Astrologii na poziomie I stopnia uczę na przykładach horoskopów uczestników kursu i sławnych, ciekawych, ważnych dla rozwoju cywilizacji  ludzi. Na każdych zajęciach korzystamy z wielu materiałów, które pomagają uporządkować zdobytą wiedzę.  Od początku też kładziony jest nacisk na praktyczną interpretację horoskopu, dzięki czemu studenci od razu wykorzystują i utrwalają nowo nabyte umiejętności.

Kurs trwa ok. półtora roku, jeśli wliczać przerwy wakacyjne, jest to 112 godzin zegarowych - tyle, jak wskazuje praktyka lat poprzednich, zajmuje płynne opanowanie podstaw wiedzy, która dostępna była niegdyś wyłącznie dla królów i badaczy natury - dlatego astrologię nazywano Wiedzą Królewską.

Kursy astrologii odbywają się na czterech poziomach zaawansowania  - I, II, III i IV rok.
By dołączyć do wyższego poziomu, należy przejść test poziomujący.


Józefina Jagodzińska
tel.  kom: +48 508 967 019
e-mail: uni.garden@gmail.com

 

Uczestnicy z lat poprzednich:

Do Finy trafiłam przypadkowo, chociaż, podobno, przypadków nie ma. Przez kilka lat miałam okazje zgłębiać tajniki astrologii pod czujnym okiem Finy. Zawsze z pomysłem na zajęcia, zawsze przygotowana. Otwarta na inne pomysły interpretacji, umożliwiała zobaczenie horoskopu z własnej perspektywy. Niestety, obecnie mogę uczestniczyć jedynie w warsztatach tematycznych, które są ciekawym uzupełnieniem całego procesu nauki. Polecam gorąco.

Małgorzata C.

 

 
W zajęciach astrologicznych Józefiny (warsztatach, kursach, wykładach) uczestniczę od 2008 roku. Zajęcia są prowadzone w sposób bardzo komunikatywny i zrozumiały. Bardzo ciekawym aspektem warsztatów  jest indywidualna analiza horoskopu każdego uczestnika pod kątem tematyki zajęć. Omawiane przez Józefinę prognozy pozwalają mi zrozumieć i przygotować się na dany etap życia. Z wielka przyjemnością uczestniczyłam we wszystkich zajęciach prowadzonych przez Józefinę i czekam na kolejne...

Aleksandra R.


Super kursy!! Wiedza i przekazywanie jej przez Józefine w połączeniu z ze sposobem prowadzenia zajęć i doskonałym przygotowaniem daje solidne podstawy do stosowania astrologii w praktyce. Polecam wszystkim. Naprawdę warto U�miech

Magda W.

 
Zajęcia w sympatycznej atmosferze, od początku obejmują pracę z horoskopami znanych osób, co pozwala zastosować w praktyce przyswajaną wiedzę.
 

Hanna O.

 
Wszystkim polecam ten kurs. Wiedza na nim zdobyta pomoże zrozumieć siebie, jak innych ludzi. Wszystko jest wytłumaczone w prosty i przystępny sposób. Oprócz teorii, od samego początku jest też praktyka na podstawie horoskopów znanych ludzi. Jeżeli tylko zastanawiasz się nad kursem astrologii, to tylko u Józefiny.

Aleksandra D.

Zastanawiasz się czasami, dlaczego ludzie dookoła Ciebie zachowują się w taki, a nie inny sposób. Twój szef, partner/partnerka, dziecko, żona, mąż, rodzice, rodzeństwo, przyjaciele. Może mają jakiś problem, a Ty chcesz im pomóc w rozwiązaniu go. Może bardzo chcesz się z kimś zaprzyjaźnić, próbujesz znanych sobie sposobów, ale ciągle Ci nie wychodzi… Nie wiesz czemu… Dzięki astrologii możesz znaleźć klucz do lepszych relacji z bliskimi lub dalszymi osobami, możesz zrozumieć, co nimi kieruje. Stajesz się dzięki temu mądrzejszy, bardziej cierpliwy, wyrozumiały. Astrologia to też poszerzanie swojej wiedzy ogólnej, swoich horyzontów myślowych, poznawanie nowych osób (dosłownie i w przenośni). Astrologia wymaga logicznego myślenia, łączenia ze sobą faktów – można porównać ją do rozwiązywania zagadki, jaką jest nasze otoczenie. Daje satysfakcję, jeśli jest prawidłowo rozwiązana Perskie oko Po kursie ukończonym u Józefiny inaczej patrzę na ludzi, gdy ktoś mówi, spod jakiego jest znaku, jestem bardziej uważna na zachowania, gesty, stroje U�miech Polecam astrologię u Józefiny każdemu, kto jest ciekawy świata i ludzi U�miech

 

Agata P.

Już się nie mogę doczekać nowych zajęć.

Magdalena P.

 

Mam poczucie, że bardzo wiele się nauczyłam  przez ten czas. Dzięki temu, że spotkania odbywały się w niedzielne  popołudnia w uroczej klimatycznej herbaciarni na Mokotowie, wiedza  astrologiczna jakby sama wchodziła do głowy. Popijając herbatkę i zajadając pyszne batoniki prowadziłyśmy przyjemną konwersację, ucząc się  przy okazji.

Astrologią interesowałam się od dawna, przeczytałam kilka książek,  jednak dopiero na kursie udało mi się przyswoić tą wiedzę "bezboleśnie",  tj. właściwie się nie uczyłam, ale starałam się zrozumieć, jakie cechy  są przypisane do danego znaku, do danej planety. Astrologia to potężne  źródło wiedzy - stawiam dopiero pierwsze kroki, ale wiedza jest tak  pasjonująca, że na pewno będę podążać dalej.

Po tych dziewięciu miesiącach zmieniło się moje spojrzenie na świat,  lepiej zrozumiałam siebie i innych ludzi, ich zachowania, motywacje,  dążenia. To bardzo pomaga U�miech

Już się nie mogę doczekać kolejnych spotkań przy herbatce w następnym  roku nauki.

Pozdrawiam,

Magda B.

 
 
Pytania w sprawie kursów:


1.
- Jaki mniej więcej jest zakres programu na rocznym kursie I stopnia? Tylko interpretacja horoskopu, czy też np. interpretacja porównawcza, prognozowanie, tranzyty itp.?

Pierwszy rok obejmuje horoskop osobisty - to poważny kurs, więc nie ma na nim wszystkiego na raz - i w efekcie tak naprawdę niczego. Spotykam od czasu do czasu osoby, które zajmują się interpretacją horoskopów porównawczych i tranzytowych, a nie potrafią powiedzieć więcej, niż 10 słów na temat danego znaku, domu czy aspektu. Efekt jest potem taki, że zarówno w interpretacji relacji, jak i prognoz mają słabo rozwinięty aparat pojęciowy, a więc siłą rzeczy interpretacja nie jest
głęboka.

Jeśli czujesz się pewnie, możemy się spotkać na lekcję próbną, sprawdzającą Twój poziom i jeśli się okaże, że masz dobrze opanowane podstawy, to chętnie dokooptuję Cię do grupy bardziej zaawansowanej.


2.
- Ile poziomów liczy sobie pełny kurs astrologii?

Cztery lata. O ile ma się odpowiednie umiejętności, można dołączyć do starszych grup.

3.
Uczestnictwo w moich kursach a Magija, Thelema, Magia rytualna, Magia Chaosu, A∴A∴, Wikka wymieszana z lucyferianizmem, satanizm, typhonianie i inne czarnomagiczne ścieki:

- Witaj piszę w sprawie tego kursu. O ile to jest aktualne chętnie spotkam się z Tobą, by chwilke pogadac i wplacę pieniazki. Słowo o mnie, mam 22 lata (...), moja ścieżka magiczna to Wicca.

Nie jestem jakąś ciemna kobitką, która nie ma pojęcia o astrologii i wyda fortunę, by dowiedzieć się tego, co można przeczytać w książkach ;). Studiuje zaciekle "Magiję w teorii i praktyce" Crowleya, znam wiele rytuałów, mam pojęcie o runach, przeczytałam tysiące książek i miałam do czynienia zarówno z thelemitami, kapłanami wicca, buddystami, więc magia , astrologia i parapsychologia nie jest jakąś nowością dla mnie...;) Przygodę z tarotem zaczęłam pół roku temu. (...)

Jeśli zajmujesz się czarną magią, nie kwalifikujesz się na kurs.

Życzę i tej osobie, która do mnie napisała, i wszystkim innym z tego typu inklinacjami, żeby zajęły się czymś dobrym, zdrowym i pożytecznym tak dla nich, jak i najbliższego otoczenia oraz naszego świata jako całości - i to z takim timingiem, żeby nie zostali już trwale uszkodzeni na ciele, umyśle i duszy. Magija i inne czarnomagiczne ścieki są niszczące, szkodliwe i po prostu złe.

Przeglądasz: Internetowy kurs astrologii marzec 2018 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa