UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Zaczął śpiewać. Nie był dobrym muzykiem i wcale nie był dobrym śpiewakiem; dobrze o tym wiedział. Lecz pieśni istniały nie tylko dla tych, którzy umieli je wykonywać po mistrzowsku."

Guy Gavriel Kay

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


ZAPROSZENIE

 Z radością informujemy, że dnia 27.10.2008 zarejestrowałyśmy Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne, do którego serdecznie zapraszamy polskich astrologów. Jak dotąd naszą inicjatywę poparły całym sercem takie osoby jak Leszek Weres, Zofia Wieczorek, Elżbieta Kłobus, Włodzimierz Zylbertal, Piotr Piotrowski, Piotr Gibaszewski i wielu innych.

Stowarzyszenie jest otwarte dla wszystkich miłośników Królewskiej Wiedzy, zarówno tych zajmujących się nią zawodowo, jak i jej początkujących adeptów oraz sympatyków. Naszym celem jest wspieranie rozwoju polskiej astrologii i promowanie jej osiągnięć na arenie międzynarodowej poprzez wydawanie periodyków, organizowanie wykładów i konferencji oraz utrzymywanie kontaktów ze środowiskami astrologicznymi i pokrewnymi organizacjami na całym świecie.

Podjęłyśmy już działania mające realizować przyświecające Stowarzyszeniu cele. W grudniu ukaże się pierwszy numer Kwartalnika Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, który będzie odtąd rozsyłany cztery razy do roku wśród członków PSA. Już dziś zapraszamy również na I Konferencję Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, która odbędzie się 21 marca 2009 w Warszawie. Szczegółowe informacje podamy w późniejszym terminie.

Warunkiem przystąpienia do Stowarzyszenia jest dostarczenie wypełnionego formularza (wzór poniżej) oraz uiszczenie składki rocznej w wysokości 60 zł. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem stoastro@gmail.com bądź osobiście.

Zachęcamy wszystkich gorąco do przyłączenia się do nas i podjęcia wspólnych działań dla rozwoju naszej dyscypliny.

Pozdrawiamy serdecznie,
Izabela Podlaska
Józefina Jagodzińska
Miłosława Krogulska
Dorota Rzepecka

 

 Pozostałe informacje w dziale Aktualności . Kiedy tylko powstanie strona stowarzyszenia, z radością o tym poinformujemy.

Przeglądasz: Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa