UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Szatan boi się ludzi radosnych"

św. Jan Bosko

Bonusy

Do każdej  sesji z Tarotem, horoskopem lub numeroskopem możesz otrzymać, jeśli chcesz, odpowiedź na jedno dodatkowe proste pytanie lub wskazówkę na przyszłość. 

Bonusy obowiązują na całym tranzycie Jowisza przez znak Wodnika, a więc od godziny 16.41 5 stycznia 2009 do 3.10 rano 18 stycznia 2010 roku.

Masz do wyboru:

AniołyBonus anielski

Immanuel Swedenborg, szwedzki mistyk opisuje Anioły jako "Istoty, które nie mają własnej mocy, są bowiem przedstawicielami Boga i nie przypisują sobie żadnych zasług. Całą sławę i chwałę przypisują Panu".

Myślę, że właśnie tym są - kanałami złotej energii, dzięki którym możemy w przyjazny sposób skomunikować się z czymś tak wielkim i doskonałym, że nie mieści się to w ludzkim zakresie pojmowania.

Znaczące, że Anioły pojawiają się w każdej kulturze. Dla mnie osobiście jest ważne to, że mają one zarówno czyste intencje, jak i ich pomoc nie zakłóca rozwoju człowieka, ani nie zmienia jego ścieżki.

Przeczytaj więcej...

 

Runa FehuBonus runiczny

Runy potęgi przyrody, odwołują się do futharku starszego. To najstarszy alfabet północnoeuropejski, używany co najmniej od II w. n.e w Skandynawii (Norwegia, Gotlandia i wyspy duńskie), a od roku 500 n.e. także na Rusi oraz na terenach dzisiejszej Polski i Węgier.

Nazwa alfabetu futhark powstała z pierwszych sześciu lier runicznych: Fehu, Uruz, Thurisaz, Ansuz, Raidho i Kenaz. 

Od początku istnienia runy są używane nie tylko jako alfabet, ale i jako narzędzie służące przepowiadaniu przyszłości.

Przeczytaj więcej...

 

Enjoy :)

Józefina Jagodzińska

Przeglądasz: Bonusy / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa