UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Konsumowanie rozrywki służy stłumieniu świadomości nieszczęścia. Szczęście to doświadczenie pełni, a nie pustki, którą trzeba wypełnić."

Erich Fromm

Odeszła Justyna Reiner [*]
Justyna Reiner4 września po długiej chorobie odeszła Justyna Reiner, znana astrologicznej społeczności internetowej także pod pseudonimem Neptus, wybitny i nowatorski astrolog, z wykształcenia informatyk. Zajmowała się także rebirthingiem i genealogią, pisała wiersze.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 10 września w Drawsku Pomorskim.

Jej największym dokonaniem było opracowanie pierwszego na świecie  programu do obliczania horoskopów dla narodzin osób i wydarzeń  mających miejsce w przestrzeni kosmicznej i na innych planetach. Jeden z artykułów Justyny Reiner przedstawiający metodę wirtualnej planety pt. "Wirtualna planeta - metoda obliczania  horoskopów astronautycznych" opracowany na podstawie katastrofy  statku kosmicznego "Apollo 13" ukazał się w numerze 12/2001 miesięcznika "Nieznany Świat".

Justyna jako doświadczony astrolog przez ostatnie lata dzieliła  się swoją wiedzą na forum astrologicznym "Jak na górze, tak na dole". Prowadziła konsultacje astrologiczne i interpretowała horoskopy w duchu astrologii klasycznej, ale z humanistycznym zrozumieniem i wyczuciem złożoności współczesnego człowieka. Doradzała i pomagała wielu ludziom, korzystając z pełnej palety swojego profesjonalnego warsztatu astrologicznego.

W środowisku astrologicznym była znana z trafnego ciętego dowcipu, bezkompromisowości i zdecydowanych poglądów. Potępiała pauperyzujące Królewską Wiedzę horoskopy gazetowe i walczyła o wysokie standardy astrologii. Sama miała nie tylko ogromną wiedzę, ale i wyjątkowy dar przekuwania jej w słowa. To, co inni próbowali opisać w wielu linijkach, ona wyrażała jednym błyskotliwym zdaniem. Wiele jej uwag to najwyższej próby aforyzmy.

Notka z Astrowiki, jednego z Jej wielkich projektów astrologicznych:
AstroWiki - Justyna Reiner

Justyna Ewa Reiner, astrolog polski; Ur. 6 maja 1949, 7:00 CEST (5:00 GMT) w Drawsku Pomorskim; astrologią zajmuje się od 1993 r., z zawodu programista komputerów; w latach 1988-1993 rebirther. Astrologii uczyła się u Leszka Weresa, Jarosława Gronerta i Jana Sara Skąpskiego.

Jest autorką teorii wirtualnej planety horoskopu, pierwszej i jak dotąd jedynej na świecie teorii matematycznej, umożliwiającej obliczanie horoskopów dla wydarzeń w przestrzeni kosmicznej. Teoria wirtualnej planety została opracowana w roku 2000 i opublikowana na stronie autorki w dniu 2 stycznia 2001, a artykuł przedstawiający metodę wirtualnej planety pt. "Wirtualna planeta - metoda obliczania horoskopów astronautycznych" ukazał się w n-rze 12/2001 miesięcznika "Nieznany Świat". Jest także twórczynią unikalnej witryny internetowej AstroAlgorytmy, obecnie  przekształconej w system wiki. Publikacje astrologiczne w Nieznanym Świecie.

Od 24 lipca 2004 redaktor AstroWikipedii, obecnie redaktor i  administrator AstroWiki. Jest także aktywnym uczestnikiem forum Jak na górze, tak na dole, którego przez długi czas była administratorem.


Justyna Reiner była niezwykłym człowiekiem i jedną z najwybitniejszych postaci polskiej astrologii dzisiejszej epoki. Jej teoria i program jest dokonaniem na skalę światową.


Pamiętajmy o Niej [*]


Dorota Rzepecka i Józefina Jagodzińska
Przeglądasz: Odeszła Justyna Reiner [*] / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa