UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Najlepszymi lekarzami są dr Dieta, dr Spokojny i dr Wesoły."

Jonathan Swift

Biuletyn Uni Garden nr 5: Uran w BaranieMoi drodzy,

trzy sprawy :)

Po pierwsze, 12 marca 2011, czyli już za 9 dni Uran przechodzi do znaku Barana, gdzie zabawi ponad 7 lat - z przerwami na wejścia do Byka będzie w Baranie do roku 2019. Dokładną rozpiskę ruchu Urana w znaku znajdziecie tutaj:
http://uni-garden.com/artykul-467,,-Uran_w_Baranie_2010__2019.html

Ostatnio był w Baranie w latach 1927 - 1935; okres ten charakteryzował się niezwykle szybkim rozwojem techniki, w tym szczególnie komunikacyjnej i wojskowej, niepokojami społecznymi, emancypacją kobiet, wielokrotnym biciem rekordów świata szybkości przez sportowców płci obojga, narastaniem nastrojów nacjonalistycznych, populizmu i wreszcie nazizmu oraz oraz walką o niezależność przez byłe kolonie na Bliskim Wschodzie, jak Arabia Saudyjska.

Możemy się spodziewać tego samego, choć w nieco innym sosie. Kto pamięta wakacyjne awantury pod krzyżem w stolicy i ten nieracjonalny, podatny na populistyczne chwyty szał z obydwu stron, niech sobie uświadomi, że właśnie w wakacje mieliśmy do czynienia z pierwszym ingresem Urana do Barana. Na szczęście działanie Urana w Baranie nie ogranicza się do tego, więc możemy spodziewać się kolejnego przyspieszenia rozwoju wysokich technologii, a także parytetów i innych form wyrównywania szans dla obu płci.

Okres przed ingresem jest z reguły związany z lekką histerią, więc nie dziwcie się, jeśli od mniej więcej miesiąca narasta w Was nerve fiber: Uran zawsze działa z wyprzedzeniem, a układ nerwowy leży w jego kompetencjach.


Po drugie, na stronie Polskiego Radia w dziale naukowym można obejrzeć bardzo ładne zdjęcia z Układu Słonecznego: mamy na nich Jowisza, Neptuna, Io, Tytana etc. Są one zrobione przez sondę Voyager 1, wystrzeloną w kosmos w 1977 roku, która jest najdalszym i nadal działającym obiektem wysłanym w przestrzeń kosmiczną przez ludzkość:
http://www.polskieradio.pl/23/574/Galeria/282203


Po trzecie - 6 marca, czyli już w niedzielę o 11.00 zaczyna się kurs Tarota I stopnia - dla początkujących. Jest jeszcze miejsce, więc jeśli ktoś ma chęć dołączyć, zapraszam :)
Więcej informacji telefonicznie: 508-967-019 oraz na stronie:
http://uni-garden.com/artykul-223,,-.html


Pozdrawiam Was serdecznie,
Józefina Jagodzińska

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa