UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Gdyby była tylko jedna prawda, nie można by było namalować stu obrazów na ten sam temat"

Pablo Picasso

Biuletyn Uni Garden nr 6: Neptun w Rybach 2011 - 2025Witajcie,

dzisiaj, o godzinie 15.52 naszego czasu Neptun przeszedł do znaku, którym włada, czyli do Ryb. Jest to jego pierwsze wejście od ~ 165 lat. Ostatnio przebywał w Rybach w latach 1848 - 1862.

Będziemy jako ludzkość i jako indywidualne jednostki w ciągu najbliższych 4 miesięcy przygotowywać się na różnych płaszczyznach do zmian, które nastąpią w ciągu najbliższych 14 lat.

Jest to jego pierwszy ingres i po 5 sierpnia powróci na 6 miesięcy do znaku Wodnika, a potem już do roku 2025 będzie tranzytował przez Ryby.

Czego się możemy spodziewać? Przyjrzyjcie się temu, co się zdarzyło ostatnim razem.

W 1848 roku mieliśmy w na ziemiach polskich Powstanie Wielkopolskie, a w całej Europie Wiosnę Ludów, w Stanach Gorączkę Złota w San Francisco i anektowanie Meksyku przez USA.

Zauważcie, że już w tej chwili część dziennikarzy mówi o wydarzeniach na Bliskim Wschodzie jako o Zimie lub Wiośnie Ludów właśnie!

Tego także roku (1848) Marks i Engels wygłosili Manifest Komunistyczny w Londynie, Chopin dał swój ostatni publiczny koncert, umiera Emily Bronte od Wichrowych wzgórz, a rodzi się Paul Gaugin, jeden z prekursorów sztuki współczesnej.

W 1862 jest rokiem stosunkowo spokojnym, poza tym, ze do władzy w Prusach dochodzi Bismarck. Za to w roku następnym Rosja przykręca nam śrubę i wybucha Powstanie Styczniowe, które wiadomo jak się skończyło, ale za to w Stanach Zjednoczonych zniesiono niewolnictwo.

Myślę, że w tym czasie zobaczymy wiele takich obrazków z różnych miejsc na świecie:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b7/Maerz1848_berlin.jpg


I oby było przy nich jak najmniej bombardowań. Pamiętajmy, że mieliśmy prawie jednocześnie przejście Urana do Barana, a to położenie do najspokojniejszych ani umożliwiających pokojowe rozwiązania delikatnie mówiąc nie należy.

Neptun w Rybach przyniesie przynajmniej częściowe wyzwolenie z różnego rodzaju struktur, które są niesprawiedliwe, niewłaściwe i wynikające z tzw. stałego porządku rzeczy. Pluton jest w Koziorożcu, co jak sądzę, nie pozwoli na jakieś poważniejsze zmiany Myślę, że twarde struktury będą zmuszone zmienić przynajmniej część reguł gry, które poustawiały sobie tak, żeby ich członkowie byli beneficjentami systemu.

Poprzednim razem, 165 lat temu chodziło o aparat państwowy jako taki, który rzeczywiście zmienił się pod wpływem rewolucji na przyjaźniejszy dla zwykłych użytkowników państwa, chociaż niestety nie wszędzie, czego przykładem jest stłumione powstanie tajpingów w Chinach.

Tym razem, jak myślę, modyfikacji ulegną korporacje, które w sumie funkcjonują wedle własnych, ponadpaństwowych zasad,a którym niekoniecznie zależy na prawach człowieka itd. Tragedia Rwandy jest dobrym przykładem tego typu polityki.

Zauważcie, że Wiosna Ludów nie zmiotła z powierzchni ziemi państw, ale uczyniła je bardziej ludzkimi: w Rosji znikła pańszczyzna, w Europie ludzie dostali więcej praw obywatelskich, w Stanach zniesiono niewolnictwo - a wiec w Afryce przestano na nich polować!

Kraje, które są mocno związane z archetypem znaku Ryb to np.: Rosja i Chiny, a w mniejszym zakresie także: Japonia, Argentyna, Rumunia, Grecja, Algieria i Kanada. Tam tez należy spodziewać się zmian na lepsze. Nie dysponuję horoskopami wszystkich państw na świecie, więc nie jest to z pewnością pełna lista, ale daje ogólne wyobrażenie.

Komu będzie się lepiej wiodło spośród nas? Ano tym, którzy mają światła lub kluczowe planety w pierwszym rzędzie w znaku Ryb, w drugim w znakach Skorpiona i Raka (ale nie zapominajmy o opozycji do Plutona w Koziorożcu), a następnie znakom ziemskim, zwłaszcza Koziorożcom i Bykom (Panny jako odbiorcy opozycji będą sobie radzić różnie z tym tranzytem, w zależności od indywidualnego horoskopu). Neptun będzie trudny przede wszystkim dla Bliźniąt, które nie będą miały mocnej obsady znaków wodnych. Dla Strzelców te wpływy z Ryb, ze względu na stare władztwo nie będą aż tak odczuwalne. Wagi stracą na pewności siebie, jaką dawał im trygon Urana do ich Słońca, a że jednocześnie mają w tej chwili trudny tranzyt Saturna przez ich własną dziedzinę i kwadraturę Plutona, będzie to odbierały jako stratę. Wodniki za to poczują się znowu sobą, ponieważ Neptun przejdzie dalej, do sobie właściwych dziedzin.

Najbliższe 4 miesiące to przedsmak tego, co czeka nas później, od początku lutego 2012, a więc przyglądajcie się sobie w tym czasie - to da narzędzia do tego, żeby zobaczyć, jak planować swój osobisty ciąg dalszy :)

Skondensowany do możliwości ludzkiej percepcji dźwięk Neptuna, zarejestrowany przez NASA:
http://www.youtube.com/watch?v=rwnpXll_A_E&feature=player_embedded


Kilka słów na ten temat Stevena Forresta, znanego amerykańskiego astrologa:
http://www.youtube.com/watch?v=H9iuNIpAc4U&feature=player_embedded


Pozdrawiam Was serdecznie,
Józefina Jagodzińska
Przeglądasz: Biuletyn Uni Garden nr 6: Neptun w Rybach 2011 - 2025 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa