UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Łatwo jest wygłaszać ostre przemówienia, szczególnie tym, którzy nie muszą ponosić odpowiedzialności."

John Fitzgerald Kennedy

Zajęcia indywidualne - astrologia

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


 Zajęcia indywidualne są przeznaczone dla osób, podobnie jak warsztaty astrologiczne, które nie uczestniczą w kursach astrologii i są zainteresowane nauką pod kierunkiem nauczyciela. Indywidualny tok nauczania jest możliwy, o ile masz czas przynajmniej na godzinę zajęć tygodniowo albo dwie godziny zajęć co dwa tygodnie. Astrologia, tak jak w każda inna dziedzina wiedzy, wymaga systematyczności. Lekcje astrologii są przeliczane na godziny zegarowe.

Pracuję jako profesjonalny astrolog i dla mnie osobiście jest ważne, żeby osoby, które uczę, nie tylko biernie uczestniczyły w zajęciach, ale po pewnym czasie na skutek ćwiczeń potrafiły samodzielnie  interpretować horoskop i rozwijały swoją wiedzę na kolejnych poziomach. Nauka astrologii przynosi dość szybko różne mniej i bardziej zaskakujące profity, które przekładają się na jakość życia, natomiast trzeba pamiętać, że umiejętność płynnego stosowania różnych technik przychodzi  z czasem.

Cena: 90 zł za godzinę zegarową.

Czas: do uzgodnienia.

Miejsce: Warszawa.

Języki: Polski / English.

Ze względu na wiele zajęć nie ma możliwości rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie roku, więc warto monitorować sytuację. W trakcie wakacji jest możliwy intensywny kurs astrologii, który pozwoli dołączyć do grup już istniejących. 


Józefina Jagodzińska
tel.  kom: +48 508 967 019
e-mail: uni.garden@gmail.com

Przeglądasz: Zajęcia indywidualne - astrologia / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa