Zajęcia indywidualne - astrologia

 Zajęcia indywidualne są przeznaczone dla osób, podobnie jak warsztaty astrologiczne, które nie uczestniczą w kursach astrologii i są zainteresowane nauką pod kierunkiem nauczyciela. Indywidualny tok nauczania jest możliwy, o ile masz czas przynajmniej na godzinę zajęć tygodniowo albo dwie godziny zajęć co dwa tygodnie. Astrologia, tak jak w każda inna dziedzina wiedzy, wymaga systematyczności. Lekcje astrologii są przeliczane na godziny zegarowe.

Pracuję jako profesjonalny astrolog i dla mnie osobiście jest ważne, żeby osoby, które uczę, nie tylko biernie uczestniczyły w zajęciach, ale po pewnym czasie na skutek ćwiczeń potrafiły samodzielnie  interpretować horoskop i rozwijały swoją wiedzę na kolejnych poziomach. Nauka astrologii przynosi dość szybko różne mniej i bardziej zaskakujące profity, które przekładają się na jakość życia, natomiast trzeba pamiętać, że umiejętność płynnego stosowania różnych technik przychodzi  z czasem.

Cena: 90 zł za godzinę zegarową.

Czas: do uzgodnienia.

Miejsce: Warszawa.

Języki: Polski / English.

Ze względu na wiele zajęć nie ma możliwości rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie roku, więc warto monitorować sytuację. W trakcie wakacji jest możliwy intensywny kurs astrologii, który pozwoli dołączyć do grup już istniejących. 


Józefina Jagodzińska
tel.  kom: +48 508 967 019
e-mail: uni.garden@gmail.com

Tekst pochodzi ze strony - www.uni-garden.com - Astrologia i Tarot w praktyce - Warszawa.