Biuletyn Uni Garden nr 8: nów w Skorpionie i zaproszenie na warsztaty astrologiczne

Witajcie,

o dwóch sprawach:

1. Nów w Skorpionie

Dziś, czyli 26 października 2011 o 21.55 mamy uściślenie nowiu w Skorpionie. 5 planet znajduje się w tej chwili w tym znaku: poza Słońcem i Księżycem są w nim Merkury, Wenus i Juno. Nów tworzy trygon przez znaki do Neptuna w Wodniku i Plutona w Koziorożcu. W mazowieckiem konfiguracja ta wypada w domach V, VI i na granicy VIII i IX, a wiec można się spodziewać w nowym miesiącu księżycowym satysfakcjonujących (choć prowizorycznych) rozwiązań kwestii zawodowych, wyjazdowych, duchowych a także uczuciowych i kreatywnych, tak w wydaniu kreacji artystycznej, jak i opieki nad dziećmi.

Mocne obsadzenie znaku Skorpiona i VIII domu wskazuje też, ze sporo czasu spędzimy w tym czasie po prostu w gronie rodzinnym, także tym starszym.

Aplikacyjna opozycja luminariów do Jowisza w Byku wskazuje, ze osoby o silnej obsadzie znaku... Skorpiona, Byka i pozostałych znaków wodnych i ziemnych mogą liczyć na poprawę swojej sytuacji finansowej w najbliższym półroczu. Nie będzie to poprawa skokowa, ale wynikająca z podejmowania właściwych decyzji :)

2. Wielu z Was pytało mnie o warsztaty astrologiczne, do których można dołączyć wtedy, kiedy ma się czas i ochotę i warsztaty astrologiczne ruszyły w październiku. Najbliższe odbędą się 13 listopada i dotyczą
losów Polski w najbliższej przyszłości.

Podczas warsztatu będziemy omawiać horoskop Polski,  partii rządzących i ich liderów, a także tranzyty, jakie czekają Polskę w ciągu kilku  najbliższych lat.  Przewidziana jest także analiza horoskopów uczestników warsztatów w kontekście horoskopu Polski.

Więcej informacji o terminach i tematach kolejnych warsztatów znajdziecie tutaj:
http://www.uni-garden.com/artykul-492,,-Warsztaty_astrologiczne_2011.html

 

Pozdrawiam :)
Józefina Jagodzińska
Tekst pochodzi ze strony - www.uni-garden.com - Astrologia i Tarot w praktyce - Warszawa.