UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Człowiek zawsze może wstąpić na lepszą drogę – póki żyje."

Henryk Sienkiewicz

Biuletyn Uni Garden nr 12: Saturn w retrogradacji: luty - czerwiec 2012Moi drodzy,

w ciągu kilku dni zdarzyło się tyle innych rzeczy - retrogradacja Marsa, ingres Neptuna do Ryb, ingres Wenus do Barana i wczorajsza pełnia, że umknęła mi retrogradacja Saturna, któa rozpoczęła się 7 lutego i potrwa do 25 czerwca.

Przypomniała mi się dopiero dziś - nomen omen przy porządkach na forum Astrologia Ezoteryka Mistyka . Jak część z Was wie, retrogradacje są mocno związane z porządkami, powrotem starych, niedokończonych spraw i rekapitulacją. Mamy od 2 dni w ruchu wstecznym nie tylko Marsa, ale i Saturna - obydwie planety będą nas przysposabiać do porządków do połowy roku - Saturn w sprawach związkowych (jest w Wadze), a Mars w sprawach zdrowotnych i zawodowych (jest w Pannie).

Mars i Saturn wyjdą z retrogradacji w tym samym czasie, jest kilka dni różnicy - Saturn wchodzi w ruch prosty 25 czerwca, Mars - 3 lipca. Oznacza to, że sprawy reprezentowane przez te planety i znaki będą się ze sobą zazębiać i znajda rozwiązania w podobnym czasie.

Osoby, które mają mocno obsadzone znaki Wagi i Panny szczególnie mocno odczują ten czas, co nie znaczy, że pozostali właściciele znaków kardynalnych (Baran, Rak, Koziorożec) i zmiennych (Bliźnięta, Strzelec, Ryby) nie będą miały okazji wziąć się za siebie. Będą, ale w mniejszym wymiarze, niż Wagi i Panny.

Tranzyty Saturna znajdziecie tutaj .


Jak wyglądają tego typu porządki (często zaprzeszłe), opiszę na przykładzie porządków forum.

Jestem właścicielką forum, więc mój horoskop urodzeniowy obowiązuje jako punkt odniesienia, a znaki Wagi i Panny są u mnie w IX i X domu, związanymi w tym wypadku z publicznym wizerunkiem  (IX dom) i karierą jako taką (X dom).

Przejrzałam dziś, po tym, jak wysłałam listy do 10 osób, które chcą dołączyć do grupy, a nie mają uzupełnionego profilu, 13 stron (czyli chyba 130 profili)  osób odrzuconych wcześniej właśnie z tego względu.

Bogu dzięki, jeśli ktoś został wcześniej odrzucony, to administrator forum  widzi, z jakiego powodu - część trolli, które zostały w przeszłości zbanowane na forum, utajniła swoje profile...

Okazało się także, że 22 osoby uzupełniły swoje dane, tak więc zostały przyjęte. Dzięki nim z 1280 liczba uczestników forum skoczyła ponad 1300 osób :)


Zapraszam do czytania trzech aktualnych gorących wątków :)

* Saturn w retrogradacji: 7 lutego - 25 czerwca 2012

 * Neptun w Rybach - tydzień do ingresu

 * Niezastąpione WodnikiPozdrawiam serdecznie,
Józefina Jagodzińska
Przeglądasz: Biuletyn Uni Garden nr 12: Saturn w retrogradacji: luty - czerwiec 2012 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa