Biuletyn Uni Garden nr 12: Saturn w retrogradacji: luty - czerwiec 2012

Moi drodzy,

w ciągu kilku dni zdarzyło się tyle innych rzeczy - retrogradacja Marsa, ingres Neptuna do Ryb, ingres Wenus do Barana i wczorajsza pełnia, że umknęła mi retrogradacja Saturna, któa rozpoczęła się 7 lutego i potrwa do 25 czerwca.

Przypomniała mi się dopiero dziś - nomen omen przy porządkach na forum Astrologia Ezoteryka Mistyka . Jak część z Was wie, retrogradacje są mocno związane z porządkami, powrotem starych, niedokończonych spraw i rekapitulacją. Mamy od 2 dni w ruchu wstecznym nie tylko Marsa, ale i Saturna - obydwie planety będą nas przysposabiać do porządków do połowy roku - Saturn w sprawach związkowych (jest w Wadze), a Mars w sprawach zdrowotnych i zawodowych (jest w Pannie).

Mars i Saturn wyjdą z retrogradacji w tym samym czasie, jest kilka dni różnicy - Saturn wchodzi w ruch prosty 25 czerwca, Mars - 3 lipca. Oznacza to, że sprawy reprezentowane przez te planety i znaki będą się ze sobą zazębiać i znajda rozwiązania w podobnym czasie.

Osoby, które mają mocno obsadzone znaki Wagi i Panny szczególnie mocno odczują ten czas, co nie znaczy, że pozostali właściciele znaków kardynalnych (Baran, Rak, Koziorożec) i zmiennych (Bliźnięta, Strzelec, Ryby) nie będą miały okazji wziąć się za siebie. Będą, ale w mniejszym wymiarze, niż Wagi i Panny.

Tranzyty Saturna znajdziecie tutaj .


Jak wyglądają tego typu porządki (często zaprzeszłe), opiszę na przykładzie porządków forum.

Jestem właścicielką forum, więc mój horoskop urodzeniowy obowiązuje jako punkt odniesienia, a znaki Wagi i Panny są u mnie w IX i X domu, związanymi w tym wypadku z publicznym wizerunkiem  (IX dom) i karierą jako taką (X dom).

Przejrzałam dziś, po tym, jak wysłałam listy do 10 osób, które chcą dołączyć do grupy, a nie mają uzupełnionego profilu, 13 stron (czyli chyba 130 profili)  osób odrzuconych wcześniej właśnie z tego względu.

Bogu dzięki, jeśli ktoś został wcześniej odrzucony, to administrator forum  widzi, z jakiego powodu - część trolli, które zostały w przeszłości zbanowane na forum, utajniła swoje profile...

Okazało się także, że 22 osoby uzupełniły swoje dane, tak więc zostały przyjęte. Dzięki nim z 1280 liczba uczestników forum skoczyła ponad 1300 osób :)


Zapraszam do czytania trzech aktualnych gorących wątków :)

* Saturn w retrogradacji: 7 lutego - 25 czerwca 2012

 * Neptun w Rybach - tydzień do ingresu

 * Niezastąpione WodnikiPozdrawiam serdecznie,
Józefina Jagodzińska
Tekst pochodzi ze strony - www.uni-garden.com - Astrologia i Tarot w praktyce - Warszawa.