UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Wyrozumiałość jest owocem znajomości własnych błędów."

Aleksander Konar

Lilith w Bliźniętach 2012 - 2013

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina JagodzińskaDziś rano Lilith przeszła do Bliźniąt. Lilith będzie w Bliźniętach do czerwca 2013. Ingres Lilith zapowiada dla Bliźniąt i dla osób z planetami w tym znaku gruntowne rozliczenie tak z karmy z przeszłych wcieleń, jak i z działań i decyzji, jakie podejmowały w latach 2003-2004.

Tranzytująca Lilith oznacza czas próby charakteru i wytrzymałości dla Bliźniąt. Będzie to odczuwane przede wszystkim jako niespodziewany powrót spraw z przeszłości, które wydawały się już dawno nie tyle rozwiązane, co zapomniane i nieaktualne.

Lilith w momencie ingresu jest w domu X, a więc przede wszystkim zmiany i powikłania będą dotyczyły pozycji zawodowej, pieniędzy i możliwości awansu.

Najściślejszy aspekt Lilith to sekstyl do Księżyca w Raku, który jest na granicy XI i XII domu, co wskazuje na to, że energia Bliźniąt w tym czasie będzie szła przede wszystkim na sprawy prywatne, a nie zawodowe. Kwadratura do Neptuna, który znajduje się na szczycie VII domu wskazuje, że bardzo trudne będą dla Bliźniąt w tym czasie relacje małżeńskie, głównie ze względu na niespodziewane, niesprzyjające kwestie materialne. Sytuację tę będzie tonowała obecność Jowisza w Bliźniętach, który przebywa w tym znaku także do czerwca 2013. Taka sytuacja sprzyja zarabianiu i natychmiastowemu wydawaniu wszystkiego, co się zarobiło.

Pozostałe dwa znaki powietrzne, Waga i Wodnik, będą w tym czasie zbierać benefity ze swojego dotychczasowego postępowania. Wagi zmienią na korzyść swój status materialny i będą poznawać osoby kluczowe dla ich dalszego życia, a Wodniki zrealizują  i zakończą wreszcie swoje długofalowe projekty, będą pracować w bardziej ludzkich warunkach, zdrowieć i romansować.

Ponadto osoby z silną obsadą znaku Strzelca mogą się spodziewać spełnienia życzeń, chociaż nie w taki sposób, w jaki się spodziewały. Możliwe jest odziedziczenie domu, przeprowadzka do starego domu z tradycjami i stabilizacja życiowa.

Ingres Lilith GeminiJózefina Jagodzińska
12.IX.2012, Warszawa

Kategorie: astrologia, tranzyty, astrologia tranzytowa, astrologia wydarzeniowa.

Przeglądasz: Lilith w Bliźniętach 2012 - 2013 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa