UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Rozumienie wyklucza nienawiść."

Selma Lagerlof

Jerzy Kukuczka - horoskop urodzeniowyAutorka: Józefina Jagodzińska
Tekst w budowie U�miech

Jerzy Kukuczka na graffiti w Katowicach-BogucicachMnie nie wystarczy być tylko w górach, nie wystarczy być na wyprawie. Uważam, że jeżeli się podchodzi pod górę, to z jakimś celem, a tym celem jest wejść na tę górę.

Jerzy Kukuczka


Są takie horoskopy i takie ich realizacje, w których astrolog nie ma prawa się nie zauroczyć i jest niesłychanie wdzięczny, że taka osoba przyszła na świat, zrobiła dla niego tak wiele, a jej życie i dokonania błyszczą jak diamenty pośród pośledniejszej materii. 

Jerzy Kukuczka wbił się w mój prywatny fimament per aspera ad astra w momencie, kiedy zobaczyłam go nie na  zdjęciu, ale w ruchu, na filmiku zrobionym po zdobyciu przez niego ostatniego ośmiotysięcznika z korony Himalajów i Karkorum. Żadna fotografia nie złapie płomienia życia, jaki z niego bił. Natychmiast rzuciłam się oglądać jego horoskop, żeby zobaczyć, co daje taką łunę ognia w kontakcie z nagraniem na taśmie sprzed dwudziestu pięciu lat.

horoskop Jerzy Kukuczka

O rany - jak wiele podobieństw do Skalskiego -  pomyślałam. Stanisław Skalski, słynny pilot, który ratował Europie tyłek w Bitwie o Anglię, a potem od jego nazwiska ukuto dla Polish Fighting Team na froncie w Afryce Północnej nazwę Cyrk Skalskiego, maońce w Strzelcu,  trzy planety, w tym Marsa, w znaku Lwa i bardzo prawdopodobną koniunkcję Księżyca z Neptunem. Kukuczka, jak widać na powyższym radixie, ma Słońce w Baranie w opozycji do Neptuna i Księżyca (możliwa jest koniunkcja Księżyca z Neptunem, o ile urodził się wieczorem tego dnia), trzy planety w  Lwie, w tym Marsa. Myślę, że mogliby razem konie kraść, gdyby się spotkali.

Nota bene, jeśli się temu przyjrzeć - to przedwojenna polska szkoła latania ma bardzo wiele wspólnego z polską szkołą himalaizmu z lat 80-tych XX wieku - dzielność, wytrzymałość, fantazja dająca unikalną jakość w połączeniu z innowacyjnością (np. szyki pilotów myśliwskich czy puchowe śpiwory i kurtki) i wynikającą z tego dobrą techniką, i wreszcie niezwykła odwaga granicząca z brawurą. Ta ostatnia cecha miewa, jak niestety wiemy po wielokroć, zabójcze skutki. Tak to już jest, że  kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie

W horoskopie Kukuczki widzimy pięć planet w żywiole Ognia + narodziny tuż przed pełnią lub już w trakcie pełni, co daje  to niesłychane wrażenie, o którym napisałam na początku - kogoś tak żywego, w pełni obecnego  w teraźniejszości. Płomień w ludzkiej postaci. To urzeka nie jak piękna forma, co jest charakterystyczne dla osób z mocno obsadzonym żywiołem Ziemi, zachwyca jako zjawisko podobne wschodowi słońca, zorzy polarnej czy żarowi z ogniska - ulegamy czarowi chwili, która jest tak piękna i chcemy, aby trwała wiecznie.  Towarzysz wypraw w Himalaje, wybitny polski himalaista Wojtek Kurtyka ujął to bardzo trafnie: Są pewni ludzie, do których śmierć nie pasuje. Powiedział też, jako jeden z najsympatyczniejszych przedstawicieli ezoteryki lat osiemdziesiątych, że "Jurek był największym psychicznym nosorożcem, jakiego kiedykolwiek spotkałem wśród alpinistów, niezrównanym w swej zdolności do znoszenia cierpienia i braku reakcji na niebezpieczeństwo. To charakterystyczne dla ludzi urodzonych pod znakiem Barana. Mają wewnętrzny przymus parcia do przodu. Tacy jak Jurek, kiedy spotkają przeszkodę, uderzają w nią, dopóki jej nie rozwalą lub nie złamią sobie karku". 

Godzina urodzenia Kukuczki jest nieznana, a więc  w tym tekście nie znajdziecie omówienia domów. Mimo to astrolog może, o ile ma pewną praktykę, znaleźć pewne cechy, które przejawią się w charakterze i życiu danej osoby niezależnie od rozkładu domów w horoskopie. Nie będzie to informacja pełna, ale nadal pouczająca.

Zanim zajmę się interesującymi konfiguracjami i potencjalną relokacją, trzeba spojrzeć na położenie Księżyca w tym horoskopie. 24 marca 1948 roku Księżyc niemal całą do godziny 21:01:24 znajdował się w znaku Panny, a następnie przeszedł do znaku Wagi. Uważam, że jest to bardziej prawdopodobn e


 

 
Józefina Jagodzińska
30.XII.20
12 - xx.IV.2017, Warszawa 

Przeglądasz: Jerzy Kukuczka - horoskop urodzeniowy / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa