UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"W postfreudowskim stuleciu okruchy wiedzy psychologicznej rozprzestrzeniły się wśród ludzi, nasilając ich skłonność do stereotypowego szufladkowania i prób wyjaśniania zachowań i wzorców zachowań."

Francis Cammaerts

Księżyc w znakach marzec 2013

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina Jagodzińska

 Księżyc w marcu 2013 zaczyna swój bieg od 19 stopnia znaku Wagi. Co na to astrologia? Jego najściślejszy aspekt to dwustopniowy trygon do Ceres na Lilith w Bliźniętach, co przy wielkim stellum w Rybach (Słońce, Merkury, Wenus, Mars i Neptun)  podporządkuje ten miesiąc wątkom romansowym. Księżyc jest w XI domu, co wskazuje na to, że dla przyszłości i kontynuacji owych związków bardzo ważny będzie wspólny światopogląd, zainteresowania i wartości. Na sytuacje związkowe będą promieniować sprawy z przeszłości, związane z dziećmi, pracą i kwestiami majątkowymi. Kwinkunks między Księżycem a Merkurym na Marsie wskazuje na wysokie prawdopodobieństwo  nie do końca właściwej oceny sytuacji i  związaną  z tym komedię omyłek wynikającą ze zbyt romantycznego nastawienia i... pożądania. Cofający się Saturn w XII domu, w dekanacie i dwadzie Ryb, w trygonie do Słońca i Merkurego wskazuje jednak na to, że te pomyłki nie są niczym niedobrym i służą urzeczywistnieniu marzeń tak jak jest to możliwe tu, na Ziemi, w nieco późniejszym terminie, niż chcieliby zainteresowani. Neptun jest w koniunkcji z Wenus w III domu,  a więc należy spotykać się na luźno i jak najwięcej rozmawiać, a także uważnie słuchać tego, co nie zostało powiedziane.

w Rybach będzie 11 marca o 20:51 w domu V, w koniunkcji z Wenus i Marsem, a pełnia w Wadze  w domach IV-X - 27 marca o 10:27 ; domifikacja: Warszawa.Warto pamiętać, że ingres Księżyca do znaku Barana oznacza koniunkcję z Uranem (kłótnia,  draka i niespodziewane wydatki), w znaku Bliźniąt w połowie tego okresu jest koniunkcja z Jowiszem (stany manii,  zakupoholizm, wzmożona aktywność intelektualna), w znaku Raka opozycję do Plutona (obniżona witalność, nie najlepsze wiadomości, podminowana atmosfera )w znaku  Skorpiona oznacza koniunkcję z Saturnem (zaciskanie pasa, kłopoty ze starszymi członkami rodziny, obniżenie nastroju), ingres do znaku Koziorożca oznacza  koniunkcję z Plutonem (masa pracy, silne, skrywane emocje, stany depresyjne) i wreszcie ingres do znaku Ryb oznacza koniunkcję z Neptunem (czas marzeń, snów, intuicji, niezwykłych zdarzeń i zbiegów okoliczności, romantycznych spotkań, oczywiście także koszmarnych snów, zdarzeń, spotkań i last but not least długie nocne Polaków rozmowy przy wódkach, winach i likierach etc.).

 Tabelka poniżej zawiera też próżne kursy (aka puste biegi) Księżyca, czyli godziny, kiedy
Księżyc nie aspektuje żadnej planety tranzytowej. Pusty bieg kończy się w momencie ingresu Księżyca do następnego znaku. Pusty bieg w znaku Strzelca jest nietypowy ze względu na Dominus Imperatórum.

Astrologia tradycyjnie przypisuje takim godzinom znaczenie podobne do retrogradacji innych planet, a więc niefortunne, bo powodujące falstarty jest rozpoczynanie nowych projektów, korzystna jest kontynuacja - i kończenie tego, co zaczęło się robić wcześniej. Niekorzystny będzie w takich godzinach np. ślub albo założenie spółki, właściwe natomiast będą natomiast kontynuacje, a więc sprawy już rozpoczęte, zapomniane, pogrzebane przez pilniejsze sprawy. 

 

 ZnakGodziny
ingresów

Daty ingresów
 Godziny
pustego biegu
Daty pustego biegu
Skorpion
 18:331 marca
10:19
3 marca
Strzelec
22:11
3 marca
16:28
5 marca
Koziorożec
1:14
6 marca 22:14
7 marca
Wodnik
4:01
8 marca 23:08
8 marca
Ryby
7:19
10 marca 20:51
11 marca
Baran
12:17
12 marca 9:02
13 marca
Byk
20:08
14 marca 0:11
17 marca
Bliźnięta
7:09
17 marca 18:27
19 marca
Rak
19:55
19 marca 19:02
20 marca
Lew
7:50
22 marca 4:28
23 marca
Panna
16:49
24 marca 13:46
25 marca
Waga
22:32
26 marca 19:14
27 marca
Skorpion1:53
29 marca 21:25
29 marca
Strzelec5:13
31 marca 7:00
1 kwietnia
Koziorożec
 7:35 2 kwietnia 12:35
 3 kwietnia

 

Józefina Jagodzińska,
marzec 2013, Warszawa

 

Przeglądasz: Księżyc w znakach marzec 2013 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa