UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Dzieci dzieci są jeszcze ładniejsze niż własne dzieci"

przysłowie japońskie

Nowy rok astrologiczny 2013

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


 W tym roku Słońce przeszło do znaku Barana 20 marca,  w samo południe, jak w znanym klasyku westernów. Co na to astrologia?

W momencie ingresu Słońce jest w koniunkcji z Wenus przez znaki, a Mars w uściślającej się koniunkcji z Uranem. To będzie mocny, ważny i dobry rok -  Słońce góruje w tym horoskopie, znajdując się w  w stellum. Władca stellum jest na miejscu, co podbija poziom korzyści, jakie można w tym roku wyciągnąć z aktywności wymienionych poniżej. 

Słońce jest władcą Ascendentu, co wzmacnia jego możliwości, jest na MC od strony IX domu, co da pęd do edukacji, zmian w systemach prawnym i religijnym, wyjazdów na wakacje marzeń i emigracji.

Słońce jest też w luźnej kwadraturze z Księżycem w XII domu, co przyniesie problemy na linii spełnienia zawodowego i emocjonalnego, silne napięcia damsko-męskie, także te dotyczące tego czy, ile, kiedy i gdzie decydować się na dzieci. Takie położenie Księżyca sugeruje, że sporo kobiet będzie decyzje o poczęciu  dziecka podejmować samodzielnie, bez  wiedzy partnera, także po to, żeby uciec z ciężkiej, niedobrze płatnej lub grożącej zwolnieniem pracy, co będzie metodą niekoniecznie przyjemną, ale skuteczną, przynajmniej na jakiś czas (Latawiec  z wyładowaniem w VI domu na Plutonie).

Księżyc ingresu jest w koniunkcji z Marsem horoskopu Polski,
co oznacza, że sporo pieniądze, które mogłyby płynąc na zwiększenie dzietności, będą inwestowane w modernizację sił obronnych kraju, tak na szkolenia żołnierzy, jak i na zakup nowego sprzętu. Ta tendencja będzie trwała, póki tranzytowy Pluton będzie w opozycji do Marsa Polski (najbliższe 3 lata) , jednak w tym roku będzie to szczególnie wyraźne.

 Ingres Słońca do Barana, lokalizacja na Warszawę, nowy rok astrologiczny

Wiele młodych osób płci obojga wyjedzie w tym roku za granicę za lepszym życiem nie tylko ze względów materialnych, ale i osobistych, rodzinnych. W cyklu rocznym Saturn w IV domu i Jowisz na Lilith w XI mówi o pauperyzacji społeczeństwa i propagandzie elit (niezbyt udanej ze względu na Lilith).

Najściślejszym aspektem Słońca jest koniunkcja z Wenus w Rybach, co sugeruje, że będziemy szli w tym roku za porywami serca, za tym, co naprawdę kochamy robić i co będziemy chcieli urzeczywistnić. To będzie dobrych rok dla ludzi, którzy nie boją się ryzykować, lubią swoja pracę i lubią pracować, znają języki lub są gotowi się ich nauczyć, a także dla sportowców (rekordy szybkości) i ludzi uprawiających sport dla siebie, chcących przekroczyć swoje dotychczasowe możliwości :)

Osoby bez tego rodzaju aktywności, jak te wymienione powyżej są narażone na wypadki / błyskawicznie rozwijające się choroby (koniunkcja Urana z Marsem), na rozstania i nagłe zerwania (Słońce z Wenus w kwadracie do Księżyca) oraz utratę pracy.

Słońce i Wenus są na Saturnie horoskopu Polski, na granicy VIII i IX domu, a Uran i Mars na Merkurym, już w IX - można spodziewać się niewielkich, kosmetycznych ustępstw, dotyczących takich tematów jak związki partnerskie czy fundusze instytucji religijnych, natomiast dysputy  (i nie tylko dysputy) na te i pokrewne będą przybierać formy iście bizantyjskie.

 
Józefina Jagodzińska,
20-27.III.2013, Warszawa

Przeglądasz: Nowy rok astrologiczny 2013 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa