UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Jeżeli udamy się na dworzec możemy zauważyć, że ruch pociągów jest ściśle skorelowany z ruchem wskazówek zegara. Naiwne naukowe podejście kazałoby nam zadać pytanie: które z tych zjawisk jest przyczyną, a które skutkiem? Czy pociągi wywołują ruch wskazówek, czy też wskazówki wywołują ruch pociągów? Skoro korelacja jest dobrze widoczna musi też istnieć związek przyczynowo-skutkowy. Tymczasem go nie ma. Jest natomiast niewidoczna gołym okiem zasada organizacyjna, która odpowiada za występowanie tej korelacji. Z taką samą sytuacją mamy do czynienia w przypadku astrologii."

Will Keepin

Stellum stellium, satelicjum

Jesteś w: Słownik ezoteryczny » S


Stellum stellium, satelicjum - wielokrotna koniunkcja lub łańcuch  co najmniej trzech planet/luminariów pozostających we wzajemnej koniunkcji.  Zalicza się ją do wielkich aspektów planetarnych, które wskazują na szczególny talent, ważność i szczególną pozycję dziedzin życia, jakie reprezentują dom i znak, w jakich się on znajduje. Stellum nie ma określonej natury, jak Wielki Krzyż czy Wielki Trygon. Jego korzystny lub niekorzystny wpływ zależy od planet, z jakich się składa i położenia jego władcy (Astrologia).

Przeglądasz: Stellum stellium, satelicjum / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa