UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Gdyby przeciąganie się dawało dochody, kot byłby bogaty."

przysłowie afrykańskie

Jowisz w Raku czerwiec 2013 - lipiec 2014

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Jowisz, fot. ALTAIR Observatorio GeminiDziś, 26 czerwca 2013 o godz. 3.39 Jowisz przeszedł z Bliźniąt do znaku Raka, co oznacza, że osoby, które mają jakąkolwiek planetę w tym znaku czy pozostałych dwóch znakach wodnych będą się cieszyć przez najbliższy rok większym powodzeniem, lepiej będą im szły sprawy finansowe, poprawi się także ich zdrowie.

Dodatkowo beneficjentem wpływów Jowisza będzie Koziorożec ze względu na to, że jest ogniskową Latawca, jaki tworzy z Jowiszem w Raku, Saturnem w Skorpionie i Neptunem w Rybach.

Osoby spod znaku Wodnika (Księżyc i Juno) i Wagi (puste ramię Półkrzyża) będą uczestniczyć w większej ilości niż zwykle uroczystościach o charakterze rodzinnym / zaręczynowym / weselnym. Te drugie z mniejszym entuzjazmem ze względu na wysokie oczekiwania innych gości wobec nich. Dodatkowo Wodniki z planetami w Koziorożcu, podobnie jak Raki, Skorpiony i Ryby mogą poznać odpowiedniego partnera/ zaręczyć się/ pobrać / doczekać się wnuków etc.

W tym roku urodzi się więcej dzieci, szczególnie w rodzinach, które już dzieci posiadają, przy czym korzystniejszy dla tego typu spraw będzie czas między listopadem br a czerwcem następnego roku, kiedy rozejdzie się już koniunkcja Jowisza z Lilith.

Jupiter w Raku będzie wzmagał chęć na wykonanie remontów, szczególnie kuchni, sypialni oraz na wymianę miękkich mebli, takich jak sofy, łóżka i fotele na nowe.

Obydwie planety społeczne - i Jowisz, i Saturn są w ciągu najbliższego roku w znakach wodnych, co nasili modę na kobiece elementy stroju, takie jak koki, kwiaty, koronki, falbanki etc. Modne też będą typowo racze elementy stroju takie jak duże dekolty, długie spódnice, rzeczy retro w stylu sentymentalno-infantylnym, a dla mężczyzn oldschoolowe krateczki i tzw. sweterek  w serek. Ponieważ Saturn jest w Recepcji z Plutonem w Koziorożcu, spora część rzeczy będzie w ciemnych kolorach, klasycznych ponadczasowych zestawach i kontrastach, lubianych w strojach formalnych, takich jak jasna koszula i kontrastowy sweter etc.


Polska, jako że ma Marsa w Raku, zwiększy w tym czasie nakłady na wojskowość i w mniejszym stopniu na dzietność.
Ruchy  radykalnie nacjonalistyczne będą bardziej agresywne i analogicznie,  pokazy grup rekonstrukcyjnych bardziej spektakularne właśnie w aspekcie walk i bitew. Zwiększy się też zainteresowanie  książkami historycznymi, zwłaszcza tymi dotyczącymi broni, wojen i  wojskowości, chociaż powinno się też ukazać kilka ciekawych pozycji dotyczących macierzyństwa, rodzicielstwa i wychowania, także w dawnej Polsce. Dotyczy to też wyposażenia domów - antyki i repliki będą się cieszyły powodzeniem, zwłaszcza w aranżacjach z nowoczesnymi wnętrzami albo poddane renowacji dopasowanej do współczesnej estetyki (Księżyc w Wodniku).

Jak astrologia wiąże pobyt Jowisza z poszczególnymi państwami? Kraje, które będą korzystały z przynoszących hossę wpływów Jowisza to np. Stany Zjednoczone (solarny Rak), Kanada (Solarny nów w Raku na Uranie), Chiny (solarne Ryby), Rosja (solarne Ryby) i Wielka Brytania (solarny Koziorożec).

Do następnego znaku, Lwa, Jowisz przejdzie 16 lipca 2014.
Domifikacja i czas: Warszawa.
Kategorie: astrologia, astrologia tranzytowa, astrologia wydarzeniowa, tranzyty, planety społeczne.

Jowisz w Raku, ingres

Józefina Jagodzińska
26.VI.2013, Warszawa

Przeglądasz: Jowisz w Raku czerwiec 2013 - lipiec 2014 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa