UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Łatwiej powiedzieć 'nie' na początku, niż na końcu."

Leonardo da Vinci

Mars w Wadze 2013 - 2014

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina Jagodzińska

Mars i Wenus z Kupidem i psem - Paolo VeroneseJutro, czyli 7 grudnia 2013 o 21.41 Mars zmieni znak pozostanie w Wadze na prawie 8 miesięcy, do 27 lipca 2014 roku. Ingres Marsa do znaku Wagi następuje po tygodniu, kiedy mieliśmy kolejno nów w Strzelcu we wtorek, koniunkcję Księżyca z Plutonem w Koziorożcu (środa w nocy), a więc nie jest to łatwy tydzień - osoby starsze i schorowane po takim nowiu często schodzą ze świata, jak Nelson Mandela [*], a to co dzieje się z pogodą każdy widzi - o huraganie pełno we wszystkich mediach. Zmiany pogody bardzo często następują po pełni i po nowiu, a jeśli dołoży się do tego jeszcze inny wystarczająco mocny czynnik, mamy ekstrema pogodowe.

Moment ingresu Marsa jest bardzo interesujący - władczyni Marsa, Wenus, mimo że jest w kwadraturowym, konkurującym znaku do Wagi, Koziorożcu, tworzy do Marsa trygon przez znaki. Co na to astrologia?  Paradoksalnie, w ciągu tych ośmiu miesięcy harmonia będzie powstawać z elementów sprzecznych :) To dobra wiadomość, w pierwszej kolejności dla Wag, Baranów, Wodników i Bliźniąt.

Jak widać na radixie, owa harmonia będzie w Polsce związana przede wszystkim z pracą, sprawami finansowymi i samorealizacją - Mars jest w II domu, Wenus w V. Najściślejszy aspekt Marsa to aplikacyjny kwintyl do Jowisza na Lilith w XI domu - sporo osób zdecyduje się w tym czasie  na kolejne dziecko, wejść w ponowne związki i nawiązywać współpracę, mimo świadomości codziennych kłopotów, jakie będą się  z tym wiązały, ponieważ zyski będą większe niż straty - Wenus jest w opozycji do Jowisza. Ze względu na położenie Księżyca z Juno Wodniki urodzone w II i III dekanacie będą wchodzić w relacje miłosne, często związane  z miejscami, gdzie pracują. Barany mają szansę na zwiększenie dochodów - o ile będą negocjować stawki. Bliźnięta utrzymają dotychczasowe status quo zawodowe. Wagi natomiast będą wykonywać w tym czasie bardzo wiele mrówczej pracy, która przyniesie w przyszłości większe i nagłe zyski, większe, niż mogłyby się spodziewać w tej chwili, ponieważ wiele ich działań będzie się kumulować.

Ascendent w momencie ingresu przypada na końcówkę znaku Panny, a władczyni horoskopu, Ceres, znajduje się tak jak i Mars, w domu II, w znaku Wagi, co sugeruje, że do lipca będziemy wszyscy bardzo zajęci tym, żeby wypracować sobie taką pozycję zawodową i dochody, które pozwolą nam w przyszłości na więcej czasu wolnego na życie towarzyskie i relację z partnerem.

Domifikacja i czas: Warszawa. Zobacz także: Mars w znakach 2014.

Radix ingresu:Józefina Jagodzińska,
6.XII.2013, Warszawa


 

Przeglądasz: Mars w Wadze 2013 - 2014 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa