UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Godna podziwu jest myśl Platona, że prawa istnieją po to, aby przekazywać rozumu tym, którzy go nie mogą otrzymać bezpośrednio."

Monteskiusz

Wenus w Koziorożcu 2013 - 2014

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina Jagodzińska

Na obrazie: Dziewczyna z niezapominajkami (Księżniczka), Lukas Cranach Starszy, ok. 15265 listopada Wenus zmieniła znak i przeszła do Koziorożca, w którym spędzi aż 4 miesiące, ponieważ będzie w tym znaku retrogradować. Co na to astrologia?
 
 Od 2008 roku w Koziorożcu znajduje się Pluton, zatem czekają nas duże zmiany dotyczące finansów, organizacji życia i pracy oraz stosunku do miłości oraz zobowiązań, jakie owo uczucie ze sobą niesie. Największe zmiany będą dotyczyć Koziorożców i Raków, a także osób, które mają silnie obsadzone te znaki, a następnie Skorpionów ze względu na recepcję Pluton w Koziorożcu - Saturn w Skorpionie oraz Byków i Panien.
 
W momencie ingresu Wenus znajdowała się w I domu (domifikacja i czas: Warszawa), co oznacza, że będziemy się w tym czasie silnie identyfikować ze swoimi celami zawodowymi i życiowymi oraz, ze względu na kwadraturę do Ceres i Westy, postępować wbrew życzeniom bliskich.
 
U wielu osób z silną obsadą wyżej wymienionych znaków pojawią się nowi członkowie rodziny, niekoniecznie planowani. Tranzyt Wenus przez znak Koziorożca potrwa do 5 marca. Zainteresowani tematem mogą doczytać odpowiednie fragmenty w trzech poniższych tekstach:

Wenus w znakach 2013 i Wenus w znakach 2014 oraz Mars w Wadze 2013 - 2014.
 
Józefina Jagodzińska,
6.XII.2013, Warszawa

Przeglądasz: Wenus w Koziorożcu 2013 - 2014 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa