Wenus w Koziorożcu 2013 - 2014

Autorka: Józefina Jagodzińska
Na obrazie: Dziewczyna z niezapominajkami (Księżniczka), Lukas Cranach Starszy, ok. 15265 listopada Wenus zmieniła znak i przeszła do Koziorożca, w którym spędzi aż 4 miesiące, ponieważ będzie w tym znaku retrogradować. Co na to astrologia?
 
 Od 2008 roku w Koziorożcu znajduje się Pluton, zatem czekają nas duże zmiany dotyczące finansów, organizacji życia i pracy oraz stosunku do miłości oraz zobowiązań, jakie owo uczucie ze sobą niesie. Największe zmiany będą dotyczyć Koziorożców i Raków, a także osób, które mają silnie obsadzone te znaki, a następnie Skorpionów ze względu na recepcję Pluton w Koziorożcu - Saturn w Skorpionie oraz Byków i Panien.
 
W momencie ingresu Wenus znajdowała się w I domu (domifikacja i czas: Warszawa), co oznacza, że będziemy się w tym czasie silnie identyfikować ze swoimi celami zawodowymi i życiowymi oraz, ze względu na kwadraturę do Ceres i Westy, postępować wbrew życzeniom bliskich.
 
U wielu osób z silną obsadą wyżej wymienionych znaków pojawią się nowi członkowie rodziny, niekoniecznie planowani. Tranzyt Wenus przez znak Koziorożca potrwa do 5 marca. Zainteresowani tematem mogą doczytać odpowiednie fragmenty w trzech poniższych tekstach:

Wenus w znakach 2013 i Wenus w znakach 2014 oraz Mars w Wadze 2013 - 2014.
 
Józefina Jagodzińska,
6.XII.2013, Warszawa

Tekst pochodzi ze strony - www.uni-garden.com - Astrologia i Tarot w praktyce - Warszawa.