UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Od czasów Boccaccia klasyczna nowela przywołuje dziwne przypadki ludzkiego losu po to, by otworzyć nas na tajemnicę. Tajemnicą ocalonych – wszystkich ocalonych, nie tylko Żydów – jest pytanie: dlaczego ja? Jaki sens ma moje ocalenie? Czy świat wart jest ocalenia? Czy jego podszewką jest dobro czy zło? To są biblijne, talmudyczne pytania domagające się nie tyle odpowiedzi, co wiary. Jedna z odpowiedzi, jakie daje literatura, zawiera się w samym fakcie opowiadani historii. Narracja ma sens, ponieważ każde opowiadanie musi dokądś prowadzić i komuś być przekazane. Opowiadać znaczy żyć i mieć zaufanie do życia."

Tadeusz Sobolewski

Warsztaty astrologiczne 2018

Jesteś w: Kursy


 Uran w Byku w 2018 roku. Uran zmienia znak 15 maja 2018. To wielka zmiana, ponieważ ten tranzyt naznacza najbliższe siedem lat. Jest to tranzyt bardzo ważny dla Polski ze względu na to, że Polska jako kraj ma Słońce w Byku.

Na warsztatach zajmiemy się  przede wszystkim tranzytami bieżącego roku, prognozami dla Polski oraz horoskopami uczestników.

Warsztaty są przeznaczone dla osób początkujących (zaznajomionych z podstawami astrologii) oraz   średniozaawansowanych.  


Zakres tematyczny:
astrologia tranzytowa, astrologia prognostyczna.

Czas: warsztaty odbędą się
12 maja (sobota) w godzinach od 14:30 do 17:30.

Cena: 150 zł;  obowiązuje rezerwacja miejsc.

Informacje i zapisy:
uni.garden@gmail.com

tel. kom. 508 967 019

Dane urodzeniowe:
W zgłoszeniu  mailowym proszę podawać swoją datę, godzinę, miejscowość urodzenia i miejscowość zamieszkania - na warsztatach będziemy pracować także z horoskopami uczestników.

Lokalizacja:
Warszawa Powiśle.
 


Poprzednie warsztaty: 

 Saturn w Koziorożcu 2018

Najważniejsze tranzyty i ruch Saturna w  2018 roku ze szczególnym uwzględnieniem elementów prognostycznych dla uczestników warsztatów.

 

Co przyniesie rok 2018?

Rok 2018 niesie ze sobą wiele zmian: Jowisz, Saturn i Uran zmieniają znaki, co powoduje uaktywnienie się nowych, dotąd niedostępnych możliwości.

 

Saturn w Koziorożcu 2017 - 2020Saturn w Koziorożcu

Saturn przeszedł do Koziorożca 24 grudnia 2017. Warsztaty obejmowały tranzyty Saturna w ciągu najbliższych trzech lat.  


Jowisz w Skorpionie 2017 - 2018

Jowisz przebywa w Skorpionie od 10 października 2017 przez ponad rok. Ten tranzyt wprowadzi znaczące zmiany tak na poziomie publicznym jak i prywatnym.

 

Wenus i Jowisz, Rafael Santi, 1517-1518Co przyniesie rok 2017?
Zmiany w finansach i polityce

Jowisz jesienią przechodzi z oszczędnego, skrupulatnego znaku Panny do dyplomatycznego, atrakcyjnego, rozważnego znaku Wagi.

 

 

Poprzednie warsztaty: 

Wenus i Jowisz, Rafael Santi, 1517-1518Jowisz w Wadze 2016/2017
Zmiany w finansach i polityce

Jowisz jesienią przechodzi z oszczędnego, skrupulatnego znaku Panny do dyplomatycznego, atrakcyjnego, rozważnego znaku Wagi.

Astrologia prognostyczna styczeń 2016
Co przyniesie rok 2016?
Nowy Rok 2016

Rok 2016 wiąże się Wielkim krzyżem i półkrzyżem w znakach zmiennych, długim tranzytem Marsa w Skorpionie i Strzelcu  oraz przejściem Jowisza do znaku Wagi, co zmieni układy społeczne, militarne polityczne.

 

 

Astrologia prognostyczna styczeń 2015
Co przyniesie rok 2015?
Nowy Rok 2015

Rok 2015 wiąże się odmiennym od lat ubiegłych układem planet społecznych, a także pokoleniowych, co przyniesie zmiany społeczne i polityczne tak dla Polski, jak i dla świata.


Astrologia prognostyczna listopad 2014
Saturn w Strzelcu 2014 - 2017

Jowisz i Saturn
Ingres Saturna do Strzelca, w którym spędzi najbliższe 3 lata, nastąpił 23 grudnia 2014. Tematem warsztatów były  jego najważniejsze tranzyty i aspekty z innymi planetami oraz jego wpływ na uczestników warsztatów.

 

Astrologia prognostyczna październik 2014
Karmiczny bilans Lilith w Pannie
Faust i Lilith, Richard Westall, 1831

 27 listopada nastąpił ingres Lilith do znaku Panny, w którym Lilith będzie  do następnych wakacji 2015. Tematem warsztatów były  jej najważniejsze tranzyty i jej wpływ na uczestników warsztatów.


 

 

Astrologia prognostyczna czerwiec 2014
Jowisz w Lwie 2014 - 2015
Siła, Tarot RWS


16 lipca Jowisz wszedł do znaku Lwa, w którym spędzi najbliższy rok. Tematem warsztatów były  jego najważniejsze tranzyty i aspekty z innymi planetami oraz jego wpływ na uczestników warsztatów.

 

Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach i warsztatach astrologii, zobacz: indywidualna nauka astrologii.

Przeglądasz: Warsztaty astrologiczne 2018 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa