UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Chcesz się uwolnić od pracy - wykonaj ją."

przysłowie Hausa

Ceres w znakach 2014

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina Jagodzińska

CeresCeres jest planetą karłowatą i jednocześnie największym obiektem w pasie planetoid znajdującym się pomiędzy Marsem a Jowiszem. Ceres zarządza znakiem Panny i związanymi z nią wartościami, a więc zdrowiem, pracą, nauczaniem, dokształcaniem, sprzątaniem i oszczędzaniem/wydawaniem. W kategoriach astrologicznych należy do planet społecznych.

W 2014 roku  Ceres tranzytuje przez trzy znaki: Wagi, Skorpiona i Strzelca. Co na to astrologia? Do początku października będziemy zajmować się nawiązywaniem korzystnych kontaktów, twórczością i edukacją na przemian z  finansami i zdrowiem (w tym kwestiami reprodukcyjnymi, takimi jak planowane i nieplanowane dzieci),  także starszymi członkami rodziny.  W październiku  przechodzi do znaku Strzelca, co zmusi nas do nowego spojrzenia na nagromadzone obowiązki rodzinne, rodzicielskie i opiekuńcze, co doprowadzi do modyfikacji dotychczasowego podziału ról. Więcej o Ceres: tutaj.

Ceres
w znakach
godzina
 retrogradacje
  & ruch prosty
 data ingresu
Waga14:13D 03 listopada 2013
Skorpion18:20D2 lutego 2014
 Skorpion09:09
 R 27 lutego 2014
Waga
 15:52 R 22 marca 2014
 Waga 22:16 D  1 czerwca 2014
Skorpion
 05:44 D 7 sierpnia 2014
Strzelec23:04D27 października 2014
Koziorożec16:22D8 stycznia 2015

Czas w tabeli jest podawany wedle stosowanej w Polsce strefy czasowej.


Józefina Jagodzińska,
XII.2013 - I.2014, Warszawa

Przeglądasz: Ceres w znakach 2014 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa