UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Serce człowieka obmyśla jego drogę, lecz Bóg kieruje jego krokami."

przypowieści Salomona

Wenus w Rybach 2014

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina Jagodzińska

Narodziny Wenus, William-Adolphe Bouguereau, 18796 kwietnia wieczorem Wenus weszła do znaku Ryb i będzie w Rybach do 5 maja. Co na to astrologia?

Wenus w Rybach czuje się świetnie, a sam ingres nastąpił na sprzyjających tranzytach, takich jak koniunkcja Wenus  z Neptunem, wielki trygon z Księżycem w końcówce Bliźniąt i Ceres w końcówce Wagi oraz to, że Wenus włada Marsem przebywającym aktualnie w Wadze.


Wenus w momencie ingresu jest w III domu, a więc do początku maja (a więc i podczas długiego weekendu majowego) nawiązane kontakty, spotkania towarzyskie oraz edukacja będą szły wręcz doskonale. To ważny czas dla osób, które chcą rozpocząć naukę nowego języka, pogłębić znajomość dotychczasowego oraz bliżej zaprzyjaźnić się osobami, które lubimy, ale których jeszcze dobrze nie znamy.  I najważniejsze - w tym miesiącu marzenia się spełniaj tym wśród nas, którzy mają silnie podkreślone znaki wodne, a więc Raka, Skorpiona i Ryb.
 
Domifikacja i czas: Warszawa.

Józefina Jagodzińska,
kwiecień 2014, Warszawa

Przeglądasz: Wenus w Rybach 2014 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa