UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Naturę możemy ujarzmić tylko w ten sposób, że się podporządkujemy jej prawom."

Francis Bacon

Pełnia w Skorpionie maj 2014

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina Jagodzińska

Pełnia w Skorpionie, maj 2014Dziś o 21:15 nastąpi uściślenie pełni w Skorpionie, jaką od wczoraj widzimy na niebie. Co na to astrologia? Jak widać w radixie, to bardzo mocna pełnia, związana przede wszystkim z pracą (Słońce i Sedna są w VI domu), ale i wszystkimi pozostałymi dziedzinami życia ze szczególnym uwzględnieniem tych, na które nie mamy wpływu (Księżyc z Saturnem jest w XII domu).

Mimo tego, że Księżyc w koniunkcji z Saturnem jest bardzo trudnym aspektem, nie należy tracić nadziei na spełnienie marzeń - są one w trygonie do Jowisza w Raku w VIII domu - w sprawach, które aktualnie wydają się nie do rozwiązania, nastąpi niespodziewany zwrot, który odwróci bieg wydarzeń na naszą korzyść, szczególnie jeśli problemy, z jakimi się borykamy, maja charakter zawodowy, finansowy, dotyczą współwłasności, współpracy z grupami.

Pełnia ta jest ważna przede wszystkim dla osób z mocną obsadą II i III dekanatu Skorpiona, II i III dekanatu Byka, II i III dekanatu Raka oraz II dekanatu Barana i II dekanatu Wagi.

Domifikacja i czas: Warszawa.

Józefina Jagodzińska
14.V.2014, Warszawa
 
Kategorie: astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, tranzyty, horoskop miesięczny, horoskop księżycowy, luminaria
Przeglądasz: Pełnia w Skorpionie maj 2014 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa