UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Jeżeli sny wydają się nam bezsensowne, to tylko dlatego, że nasze nastawienie jest bezsensowne."

Carl Gustav Jung

Wenus w Byku 2014

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina Jagodzińska

Toaleta Wenus, Francois Boucher, 174629 czerwca Wenus przeszła do własnego znaku, do Byka. Cieszyć się i korzystać z tego okresu możemy wszyscy, ponieważ Wenus w Byku, u siebie, hojnie obdarowuje każdego.

Najbliższy miesiąc będzie niezwykle romantyczny - nie tylko ze względu na wiosnę - tak Mars, jak i Wenus są w  znakach władanych przez Wenus. W momencie ingresu Wenus jest w XII domu w koniunkcji z Węzłem Południowym, co wskazuje, że wiele spraw z przeszłości niespodziewanie wróci - ważne jest to, że będą to sprawy, które lubimy, z których się cieszymy, których nam brakowało.

Dla osób, które mają obsadę znaków ziemskich (Byk, Panna, Koziorożec) oraz II, VI lub X dom w Byku, mogą się spodziewać dodatkowych wpływów finansowych. Wenus będzie w Byku do 23 czerwca.

Kategoria: astrologia tranzytowa, astrologia wydarzeniowa, tranzyty.

Józefina Jagodzińska,
29.V.2014, Warszawa

Przeglądasz: Wenus w Byku 2014 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa