UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Najłatwiej wtedy zdobyć uznanie, gdy się już kicha na nie."

Jan Izydor Sztaudynger

Retrogradacje Merkurego i Neptuna czerwiec 2014

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina Jagodzińska

Meluzyna7 czerwca temu Merkury w Raku wszedł w retrogradację, 9 czerwca w retro wchodzi Neptun w Rybach.  Co na to astrologia? Czas zająć się zarzuconymi sprawami (niektórymi bardzo dawno temu), szczególnie jeśli dotyczą edukacji, kontaktów towarzyskich, romantycznych wypadów i randkowania, na które nie było czasu w nawale obowiązków.

Retrogradacja Merkurego potrwa do 1 lipca, przy czym Merkury będzie się cofać do 24 stopnia Bliźniąt. 1 lipca Merkury będzie stacjonarny - wtedy warto zrobić plan gry na najbliższe miesiące. Strefa półcienia Merkurego pociągnie się do 16 lipca, a więc do momentu, kiedy Jowisz przejdzie do Lwa i zmieni cały układ - wtedy nastąpi dobry czas na działanie.

W trakcie retrogradacji nie warto rozpoczynać nowych aktywności, bo będą szły jak po grudzie - warto natomiast popchnąć i skończyć stare sprawy, a także wrócić do zarzuconych, a lubianych aktywności. Osoby z zaznaczonym początkiem znaku Raka i/lub końcówką Bliźniąt będą w tym czasie pracować na awans - a to dzięki swoim adekwatnym do sytuacji pomysłom i pomyślnie ukończonym projektom.

 
Retrogradacja Neptuna potrwa do 16 listopada - Neptun wykona w tym czasie krok do tyłu niebiańskim tańcu, cofając się z 7 do 4 stopnia Ryb. Dotyczy ona przede wszystkim osób, które mają światła lub planety w I dekanacie Ryb, Raka i Skorpiona i jest to generalnie pozytywny wpływ. Osoby, które mają obsadzony I dekanat Bliźniąt  czekają zawirowania na tle miłosnym, a te z obsadzonym I dekanatem Strzelca czekają nudne obowiązki i irytujące sytuacje w pracy oraz dziwne zbiegi okoliczności - nie wszystkie będą przyjemne, ale za wyjaśnią bieg spraw z przeszłości.

W momencie wejścia w retro Neptun znajduje się w II domu, a więc osoby z silnie zaznaczonym wpływem Ryb w horoskopie czeka w tym czasie wzrost finansowy. Raki będą porządkować sprawy zdrowotne i związkowe, a Skorpiony spotkają satysfakcjonujące zmiany zawodowe, wzrost prestiżu i wreszcie niespodziewana przyjaźń z kimś, kogo do tej poty nie zauważały.

Józefina Jagodzińska,
9.VI.
2014, Warszawa

Kategorie:  astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, tranzyty, planety osobiste, planety pokoleniowe. 

Przeglądasz: Retrogradacje Merkurego i Neptuna czerwiec 2014 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa