UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Janka Tempelhof podejmowała same rozsądne decyzje, a Izolda wyłącznie szalone, których zresztą nie rozumiem i pewnie nigdy bym nie podjęła. Ale to Izolda przeżyła wojnę. Janka umarła na tyfus w obozie, w Bergen-Belsen. Szaleństwo wygrało z rozumem? Tak, ale to wcale nie znaczy, że rozum jest czymś złym. Jest czymś bardzo dobrym. Tylko okazało się, że poza rozumem, czy tez ponad nim, są jakieś niejasne, nieuchwytne okoliczności, które nie każdy umie odczytać."

Hanna Krall

Egzaltacja

Jesteś w: Słownik ezoteryczny » E


Egzaltacja - pozycja planety w znaku (a tradycyjnie nawet w konkretnym stopniu tego znaku), w którym jej pozytywne oddziaływanie jest wzmożone i skoncenrowane, jest w tzw. wywyższeniu, np. Wenus jest egzaltacji w Rybach, a Mars w Koziorożcu (Astrologia).

Przeglądasz: Egzaltacja / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa