UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"W rehabilitacji obciążeń fizycznych jest oczywiste, że im wcześniej rana zostanie opatrzona i odpowiednio leczona, tym mniejsze będą jej negatywne skutki i tym szybszy powrót do zdrowia. Jest to prawdą także w odniesieniu do urazów psychicznych. Jak by się to skończyło, gdyby noga złamana w dzieciństwie nie została i po trzydziestu latach nastawiona?"

Clarissa Pinkola Estés

Umiarkowanie

Jesteś w: Słownik ezoteryczny » U


Umiarkowanie, Tarot RWSUmiarkowanie - karta należąca do najważniejszej części Tarota (Wielkie Arkana), oznaczana zwykle numerem czternaście. Jest to karta związana z dojrzałością, docenianiem cudów dnia codziennego i jako taka powiązana ze spokojnym, wypełnionym przyjemnościami życiem, bliskim kontaktem z naturą i innymi ludźmi. Jedna z kart Tarota, na których pojawia się anioł.
 

Nazwa włoska: La Temperanza

Nazwa francuska: La Tempérance

Nazwa hiszpańska: La Templanza

Nazwa angielska: Temperance

 

Znaczenie wróżebne Umiarkowania:


- anioł,
- spokój
- harmonia,
- złoty środek,
- przyjaźń,
- małżeństwo.

 

Zobacz też:

Anioły w Tarocie
Rysuję swojego Tarota - Umiarkowanie
Kilka uwag o Aniele i Diable, czyli XIV i XV Arkana Tarota

Kategoria: Hermetyzm, Tarot, wróżby, dywinacja.
Przeglądasz: Umiarkowanie / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa