UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Pamiętaj, że charakter twojego dziecka jest jak dobra zupa. Jedno i drugie można uzyskać wyłącznie w domu."

H. Jackson Brown

Horoskop rekrutacyjny - WarszawaTrójka monet, Golden TarotDobra firma powinna być zorganizowaną formą przyjaźni.

Herbert N. Casson

 

Dla pracodawcy bardzo ważne są twarde kompetencje, ale na dłuższą metę liczą się także takie sprawy, jak cechy osobowościowe kandydata, jego rzeczywiste słabe i silne strony oraz to, czy dana osoba będzie dobrze pasowała do reszty zespołu i do samego  szefa. 

Horoskop pomaga odsiać osoby, które bardzo dobrze prezentują się na pierwszych spotkaniach, natomiast później okazuje się, że nie są tak biegłe lub wcale nie mają potrzebnych umiejętności, mimo że sprawiały wcześniej niezwykle przekonujące wrażenie. Astrologia wyrównuje tu szanse na rzecz rzetelnych, fachowych, kompetentnych osób, które nie robią fantastycznego pierwszego wrażenia, natomiast będą sobie doskonale radziły z powierzonymi im obowiązkami.

 

W przypadku horoskopu rekrutacyjnego jest możliwych kilka rodzajów sesji:

 

1. horoskop pracownika, czyli  wybór kandydata na dane stanowisko - podwładny powinien nie tylko pasować do zespołu, ale i zdolny zrozumieć i żywić naturalną sympatię do  szefa; 

Do sporządzenia horoskopu pracownika jest potrzebna jego data urodzenia, o ile to możliwe wraz z godziną,  miejsce urodzenia oraz aktualne miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz analogiczne dane głowy zespołu / bezpośredniego przełożonego / szefa.  

 

2. horoskop współpracowników, czyli dobór zespołu;

Do sporządzenia horoskopu współpracowników są potrzebne ich daty urodzenia, o ile to możliwe wraz z godzinami,  miejsca urodzenia oraz aktualne miejsce zamieszkania (miejscowość)..   

 

3. horoskop szefa - dla pracownika informacje o tym, jak lepiej dogadywać się z przełożonym są kluczowe dla jego przebiegu pracy i kariery w firmie;

Do sporządzenia horoskopu szefa jest potrzebna jego data urodzenia, o ile to możliwe wraz z godziną,  miejsce urodzenia oraz aktualne miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz pracownika.   

 

Zobacz też:
Wykorzystanie astrologii w procesie rekrutacji
Horoskop cz. 7: praca, pieniądze i kariera

 

Inne rodzaje horoskopów, jakie mogą Cię zainteresować znajdziesz tutaj .

Sesja astrologiczna jest możliwa osobiście  - miejsce spotkań to Warszawa. Można też zamówić sesję telefoniczną lub przez komunikator Gadu-Gadu. 


Józefina Jagodzińska
uni.garden@gmail.com
&
tel. kom. +48 508 967 019

 

Kategorie: astrologia, astrologia dla firm, astrologia dla firmy, astrolog, horoskop, horoskop urodzeniowy, horoskop osobisty, horoskop zawodowy, horoskop biznesowy,  horoskop kariery, horoskop rekrutacyjny, horoskop porównawczy, horoskop współpracy.
Przeglądasz: Horoskop rekrutacyjny - Warszawa / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa